Teyp ile bilgi ekranı uyumu hakkında yardım?

EErgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
aracımda car400 Kaset çalar var şuan. ve yol bilgisayarlı bilgi ekranım var.
images

Resim 1: Yol bilgisayarı ve kaset çalar bilgi ekranım.
car400.jpg

Resim 2: mevcut kaset çalarım

ve takdir edersiniz ki kaset çalar ciddi bir sıkıntı günümüzde :) bir CD çalara ihtiyacım var ve orjinal VDO CDR500 almayı düşünüyorum. fakat bu CD çalar benim mevcut yol bilgisayarı ile uyuşuyor mu? yoksa bilgi ekranını da değişmem gerekiyor mu?
ayrıca şuanki direksiyonumdaki kumandalar CDR500 ile de çalışır mı ?
Opel-Astra-G-Direksiyon-Deri-Kaplama-1.jpg

Resim 3: direksiyon kumandalarım
CDR500.jpg

Resim 4: almak istediğim CDR500 Teyp

sanırım uyuşmayacak gibi gözüküyor. çünkü nette şu fotoğrafları görüyorum sürekli olarak. benim yol bilgisayarım(bilgi ekranım) ile CDR500 ü yan yana hiç görmedim.
1301408085_182215888_2-Fotografii-de--CD-opel-CDR500.jpg

Resim 5
astrafcdr500.jpg

Resim 6

tamam bilgi ekranını da değişeceğim desem. ve bu 2 bilgi ekranından birini alsam bu sefer yol bilgisayarım iptal oluyor. nasıl yapacağım? yardıma ihtiyiacım var.
istediğim şey arabada müzik dinleyebilmek ve aynı zamanda yol bilgisayarımı ve direksiyondaki teyp kumandalarını sorunsuz kullanabilmek :help:

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdr500 ün car400 den ses konusunda daha tırıt olduğu söyleniyor, günümüzde çok az kişinin radyo dinlediği ve ekrana yansıyacak frekans bilgisine ihtiyaç duymadığı gerçeğini de ele alınca ön konsola uyacak bir pioneer teyp çok çok daha iyi iş görecektir. Küçük bir aparat yardımıyla pioneer teybi bile direksiyondan kontrol edebiliyorsunuz, illa cdr500 takarım derseniz her türlü uyum gösteriyor.

EErgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdr500 ün car400 den ses konusunda daha tırıt olduğu söyleniyor, günümüzde çok az kişinin radyo dinlediği ve ekrana yansıyacak frekans bilgisine ihtiyaç duymadığı gerçeğini de ele alınca ön konsola uyacak bir pioneer teyp çok çok daha iyi iş görecektir. Küçük bir aparat yardımıyla pioneer teybi bile direksiyondan kontrol edebiliyorsunuz, illa cdr500 takarım derseniz her türlü uyum gösteriyor.

teşekkürler yardımınız için. aynı şeyi bende düşündüm fakat aracın orjinal kalmasını istiyorum. bir tek cdr500 cd çaları alsam ve taksam ekran uyum sağlar diyorsunuz yani. başka kimse cevaplamamış o yüzden soruyorum eminsiniz değil mi? okeyi verirseniz satın alacağım yarın çünkü.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Vectra B de uyum sağlamıştı birebir. Sizde de %99 uyum sağlar. Teyp kodunu almayı unutmayın. Genelde cd okuması bozuk olabiliyor, sorunsuz da olsa her cdyi okumaz original ister. Mp3 çalmaz vs. Bunları bilerek alın.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler yardımınız için. aynı şeyi bende düşündüm fakat aracın orjinal kalmasını istiyorum. bir tek cdr500 cd çaları alsam ve taksam ekran uyum sağlar diyorsunuz yani. başka kimse cevaplamamış o yüzden soruyorum eminsiniz değil mi? okeyi verirseniz satın alacağım yarın çünkü.

Çok yüksek ihtimalle uyuyor çünkü altyapıları birebir bu teyplerin. Ben size şiddetle siyah renkli ve ekranı kapatılabilen pioneer teypleri öneriyorum. Ben de orjinal teyp kullanıyorum ama pioneer kullanan arkadaşım benle aynı hoparlörleri kullanmasına rağmen bildiğiniz yardırarak müzik dinliyor, gerçekten sinir bozucu, cdr500 ün bahsedilen nazlanmaları her cdyi okumaması ve kalitesizliği de cabası :(

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yüksek ihtimalle uyuyor çünkü altyapıları birebir bu teyplerin. Ben size şiddetle siyah renkli ve ekranı kapatılabilen pioneer teypleri öneriyorum. Ben de orjinal teyp kullanıyorum ama pioneer kullanan arkadaşım benle aynı hoparlörleri kullanmasına rağmen bildiğiniz yardırarak müzik dinliyor, gerçekten sinir bozucu, cdr500 ün bahsedilen nazlanmaları her cdyi okumaması ve kalitesizliği de cabası :(
Uzun süre bende orjinal teypte direndim ancak Pioneer teybi takınca anladımki bu arabanın teybi dışında ses sistemi bir harika. Müzik dinlemek zevk vermeye başladı artık. Ne o öyle orjinali bozulmasın diye çektiğim işkence. Bana kalırsa orjinal teyp bi kenarda dursun tekrar takılmak üzere. Yada konsola ikinci bir teyp olarak takılabilir.

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben elektronikçiyim müşteri illa orgınal kalsın derse ben astra g lerde 2. Göze başka teyp takıyorum ve itinalar teybin kontak +sına bir röle koyup sonradan takscagımız teybin otomatik anten çıkışına bağlıyorum ve 2 teypte çalışmış oluyo müşteri hangisini isterse onu kullanıyor hem konsolun ışıklandırmasıda bozulmuyor 2. Teyp için pionner tavsiyemdir çünkü yerine slim olduğu için cuk oturuyor