Teyp Kodu Girme Car 300

H.Kumru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikli olarak kolay gelsin. 2002 Model bir opel combo marka aracım var ama aracımın aküsü bittiginden dolayı aracın akü degişiminden sonra. Aracın Radyo panel ekranında "SAFE" Hatası vermeye başladı. Yaptıgım araştırmalardan sonra bir şifre istedigini anladım ve Aracın teypini sökerek orada bulanan 12 Haneli şifrenin son 7 hanesini program sayesinde kırdım ama çıkan kod sonuç nu radyoya girdigim halde şifreyi kabul etmiyor son 7 rakamıda vereyim sizlere bana yardımcı olmanızı rica ediyorum..
TEYP SERİ NO : GM 020421274712

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın radiosunun arkasındaki numara şifre değilki, öyle olsa herkez çalar ve o numara ile girer...radio pass ı olur orda 4 haneli şifre olur onunla girersin aman deneme kitlersin

opel_zede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta akü değiştirdim..şifre problemi yaşamadım.

bir akücünün söylediği teyp şifresi opel yetkili servislerden alınıyormuş.fiyatı 10 yada 20 tl gibiymiş

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
aracın radiosunun arkasındaki numara şifre değilki, öyle olsa herkez çalar ve o numara ile girer...radio pass ı olur orda 4 haneli şifre olur onunla girersin aman deneme kitlersin

Abi adam koda göre kırdım demiş. Kodu girdim dememiş. Okuyun ne yazdığını Allah aşkına, =))
otomatiğe bağlıyorsunuz.

Forumda teyp koduna göre şifreyi üreten arkadaşlar vardı. Biri mutlaka çıkar yardım etmek için. OPEL GARAGE bölümüne de bir başlık açın isterseniz.

H.Kumru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi adam koda göre kırdım demiş. Kodu girdim dememiş. Okuyun ne yazdığını Allah aşkına, =))
otomatiğe bağlıyorsunuz.

Forumda teyp koduna göre şifreyi üreten arkadaşlar vardı. Biri mutlaka çıkar yardım etmek için. OPEL GARAGE bölümüne de bir başlık açın isterseniz.

:cool: Eyw..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özür dilerim yanış anlaşma oldu ben arkadaki teyp numarası ile code girişi anladım:sorry:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com

Öncelikle kendinizi üye arşivi bölümüne tanıtın.

Sen teybin üzerindeki etiketteki parti numarasını yazmışsın zanırım.
Teybin üretim seri numarası o değil.
Teybin yan yüzünde bakarsan metale basılı GM 0300 ile başlyan bi seri numarası göreksin.

Alta gördüğün gibi yan yüzdeki etikette ve etiketin üzerinde metal gövdeye basılı GM 0300 ile başlıan numara.

576398.jpg

H.Kumru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kendinizi üye arşivi bölümüne tanıtın.

Sen teybin üzerindeki etiketteki parti numarasını yazmışsın zanırım.
Teybin üretim seri numarası o değil.
Teybin yan yüzünde bakarsan metale basılı GM 0300 ile başlyan bi seri numarası göreksin.

Alta gördüğün gibi yan yüzdeki etikette ve etiketin üzerinde metal gövdeye basılı GM 0300 ile başlıan numara.

576398.jpg

Konu Başlığında da belirttim GM ile başlayan seri numarasını yazdım bende zaten. toplamda "12" Rakam içeriyor zaten.. Yan yüzde Bulunan Numara Teyp Arkasında bulunan bandrolle aynı Kod numarasını taşıyor.