Teyp Kodu Hakkında Yardım Edebilecek var mı?

Danqer1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar teyp kodu lazım. Şase numaramda var yardımcı olabilirmisiniz?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar teyp kodu lazım. Şase numaramda var yardımcı olabilirmisiniz?
Kullanma klavuzunda varsa elinizde sayfalarına bakin bulursunuz

Danqer1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin etrafında yazmıyor Ekranımda sadece kilitli yazısı var başka birşey yok. Başka aracın teybini taktık şasede var elimde.

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teybin hiç bir yerinde yazmaz.. Çözüm yolu anlatıyorum başıma geldiği için...
Öncelikle aracın hangi bayiden satıldığını Müşteri Hizmetlerini arayıp Öğrenin..
Daha sonra en yakın Opel servisine gidin ve Şu bayiden aracım sıfır satın alınmış o bayiye mail atabilir misiniz diyerek aracın tüm kodlarını isteyin..
Bunları telefonla yapamazsın. Sebebi ruhsat sahibi şahsen başvurması lazım. Güvenlik sebebiyle...
Önce Müşteri Hizmetlerini arayıp Opel servise gidersen 15 dk içinde tüm bilgileri alırsın.

Danqer1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin hiç bir yerinde yazmaz.. Çözüm yolu anlatıyorum başıma geldiği için...
Öncelikle aracın hangi bayiden satıldığını Müşteri Hizmetlerini arayıp Öğrenin..
Daha sonra en yakın Opel servisine gidin ve Şu bayiden aracım sıfır satın alınmış o bayiye mail atabilir misiniz diyerek aracın tüm kodlarını isteyin..
Bunları telefonla yapamazsın. Sebebi ruhsat sahibi şahsen başvurması lazım. Güvenlik sebebiyle...
Önce Müşteri Hizmetlerini arayıp Opel servise gidersen 15 dk içinde tüm bilgileri alırsın.
Hocam kod sormuyor teyp mecburen üzerindeki entegreye yeni şasenin yazılması lazım kendim yazacğım aleti sipariş ettim Hex Editörle benim şaseyi çakıcam.Bu araçlarda kod yok (Chevrolet Cruze)