Torpido Altı Ayak Aydınlatma...

fit59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
XDEOXR.jpg
[/url][/IMG]

Uygulamayı bütün arkadaşlara tavsiye ederim.. Özellikle akşam hava kararınca güzel bir görüntü oluyor...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz yerine; Turuncu veya gün ışığı olsa ve ışık şiddeti (led sayısı) azaltılsa hem araç içiyle daha tamamlayıcı görünür hem de loş olacağı için kirli paspaslar belli olmaz bence :)

Elinize sağlık...

fit59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin oradaki yeşil yere bayıldım :D

Teybin orda yeşil yer yok aslında ışıktan ve fotoğraf çektiğimiz makinanın ayarından kaynaklanıyor... bende ilk etapta öyle düşündüm olsa ne güzel olur diye :) :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:34 ----------

Beyaz yerine; Turuncu veya gün ışığı olsa ve ışık şiddeti (led sayısı) azaltılsa hem araç içiyle daha tamamlayıcı görünür hem de loş olacağı için kirli paspaslar belli olmaz bence :)

Elinize sağlık...

ben aslında bu uygulamayı beyaz 2006 honda civicten görmüştüm yıllar önce...
tabi o zamanlarda araba maraba yoktu aklıma geldi yapmışken beyaz yapim dedim sizinde dediğiniz daha hoş olur diye düşünmüştüm tabi yaptıktan sonra iş işten geçmiş oldu.. :D :D ama sarı transparan folyo alıp üzerine yapıştırabilirim o zaman dediğiniz gibi olabilir :D :D

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

2006 Model Astra H için yapmayı düşünüyorumda bağlantıyı nasıl yaptınız detaylıca anlatabilir misiniz?

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bendeki araçta astra h 2006.2 yıl önce yapmıştım.bu aralar arka tarafada yapmayı planlıyorum benim aracın aydınlatması dikiz aynasını üzerinde ortada ve arkada yok.
elektriği o lambadan aldım kapı ilede yanım sönsün diye yaklaşık 25 cm beyaz şerit led alıp arkalarına 1 karış kablo lehimlettim ( ama şimdi kibrit kutusu kadar ve tahminen 3 mm kadar ince ledler çıkmış kendinden kablolu) üst lambadan alıdığım kabloyu çıtalardan geçirip pedal kısmından çıkardım bağlantıyı tamam ladım çokta güzel oldu.şimdi pedalın altındaki kabloya küçük bir düğme bağlayıp çıkışı oradan yapcam ve arka koltuk kısımlarınada ışık yapcam düğmenin sebebi kumaanda bende olacak ön lambayla beraber sürekli yanmasın isteğe göre yakarım.
kafana takılan bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım

fit59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

2006 Model Astra H için yapmayı düşünüyorumda bağlantıyı nasıl yaptınız detaylıca anlatabilir misiniz?

sizin aracınızda nasıl olur bilmiyorum ama corsalarda şöför kapısının menteşe kısmında kapı swich i var onu söktüğünüzde soket kısmında 2 adet kablo var bunların biri + diğeri -..... - olanı kapı swich inden alacaksınız + yı ise kontak açmadan elektrik gelen biyerden almanız lazım... benim çakmaklığım kontağı açtıktan sonra yandığı için ben sigorta kutusundan bagaja giden kablo grubundan aldım + yı... o kabloda gaz pedallarının orda 1 tomar kablo var kırmızı olan + dır onu biraz soyun bağlicaksınız o kadar :D diğer tarafada bu yaptığınız yerden kablo çekebilirsiniz :D :D