Toyota Yaris Kafa Tutucakmış Koptum.)

Streo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın Toyota Yaris Kafa Tutucakmış.
Opel Astra-Toyota Yaris Güleceğim Yoktu.
Kalkış Ta Harcarım Diyor Bana Sizin Yorumlarınız Ben Sadace Güldüm.:D:D:rakir::rakir:

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçük hacimli bütün motorlar vites dişli oranları sayesinde kalkışta kafa tutabilirler. Tabi belli motor hacimli ve güçte araçlara :dil:

Streo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçük hacimli bütün motorlar vites dişli oranları sayesinde kalkışta kafa tutabilirler. Tabi belli motor hacimli ve güçte araçlara :dil:
Ben Yorumum Şudur Ben Onunla Dalga Geçerim.Arkadaşım Arabayı Küçümsekmekten Değil.Aracım 2.Vites 110 Km 3 Vites 165 Km Gelen bir Araç Daha Açılmadığı Halde 1.500Km'de

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Yorumum Şudur Ben Onunla Dalga Geçerim.Arkadaşım Arabayı Küçümsekmekten Değil.Aracım 2.Vites 110 Km 3 Vites 165 Km Gelen bir Araç Daha Açılmadığı Halde 1.500Km'de

e bi dene o zaman kalkışta.
İlerleyen devirde yada yüksek hızda demedim. Sadece kalkışta. Buna dikkat :rolleyes:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Motor tiplerini de yazarsan daha sağlıklı yorum yapabiliriz, yada hep beraber güleriz :D

Mesala astra 1.3 eco yu Yaris 1.4 d4d delik deşik eder. 1,3 sol çok rahat geçer. :D

Edit: senin araç 1.6 115 hp miş, yarisin şöförü iyi ise 1.4 d4d, 130-140 km ye kadar hep öne olur. Şehir içi yarışırsan geçemezsin. Otobanda yarışırısan 150 den sonra yavaş yavaş geçersin.

Son düzenleme:

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısa mesafede alır araba zaten küçük ve sanırım senin aracından hafif şöförü iyise hakkaten 140-150 ye kadar arkasından gidersin

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaradana sığınaraktan bi çıkın bakalım...
japon u da hafife alma ;)