Trafiğe kapalı alan

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel 75 hp aracım. 140 150 km arası hız yapıyor.

Otomobilimin gerçek gücünü göremediğimi düşünüyorum. Çünkü önceki aracım C3 , 160 170 km yapıyordu.

Arkadaşlar aracımdan yeterli performansı alamıyorum. Trafiğe kapalı bir alanda maximum performansını görmek istiyorum.

Bildiğiniz Trafiğe kapalı (yada açık) alan varmı deneyebileceğim , radarsız, rahat , geniş ?

Açmazsan aracını , zayıf kalır gitmez sonradan falan dediler. Endişelendim bende.

Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Son düzenleme:

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu Yannış Yere Açılmış.. Senin için en ideal yer pist olabilir yada ikitelli olimpiyat stadının yolları olabilir ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla pek etık olmasa gerek ama 140-150 için günün her saati e-5 benım ıcın trafıge kapalı alan, kendımızı kandırmayalım tem falan dıye buldugum boslukta 170-180 yaparım anında
e-5 de ama kesınlıkle makas falan degıl hız yaparım dolayısı ıle 140-150 cok buyuk suratb degıl adamlar kamyonetle yapıyor o hızları

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada Cem arkadasım,kardesım sızın makınada sıkıntı vardır yanlıs anlamayın lutfen ben o hızlar ıcın trafıge kapalı alana gerek yok manasında yazdım ,gece ya da erken bır saatte her yol o hıza musaıttır deneyebılırsınız

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 190 yapmak için trafiğe kapalı alana gerek yok bence otobanda yağmursuz bi havada gece 11 den sonra otobüslerin tırların azaldığı saatlerde izmite gidin gelin yeter o yol size fazlasıyla hemde yada gündüz boş oluyo o yol haftaiçi ;)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o araba rahat 180 goruyor. sonrası kasıyor.

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de arabada bi bozukluk var ben bizim torosla bile 160 yaptım

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla kardeş 75 hp araçtan daha ne istiyorsun canını mı versin :) cip taktır performansı az geliyorsa sana (ama bence gereksiz)... 150, 160 yapıyorsa bence ideal daha ne istiyorsun ki? Bir de yeni aldıysan az sabret açılmamıştır motoru yada kötü yerlerden benzin alıyorsundur bunlar dikkat et!