Trafik Cezası

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba 25.02.2012 tarihinde aracım çekildi.Gidip otoparktan aracı aldım.60 çekici 10 tl de otopark parası verdim ancak evime cezayı yollayacaklarını söylediler.2 hafta geçti ama hala gelmedi ben de ptt ye gittim normalde cezayı oradan ödeyebiliyoruz ancak plakadan bulamayacaklarını söylediler.internet üzerinden baktığımda hiçbir cezası bulunmamaktadır yazıyordu şimdi benim trafik cezam var mı varsa nereden öğrenebilirim ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Trafik Cezası

Parayi verirken hic bir belge almadinizmi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cezanın ne yazılmış olduğunun bir önemi yok size tebliğ edildiği tarih önemli. ancak otopark durumlarında bir fark var mıdır bilmiyorum. çekme parası ve otopark parası ödenirken cezayı tebliğ etmiş olmayın???

YiğiT3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ceza gelmicek muhtemelen eve.. aynisi banada oldu.. trafik cekicisinie parayi verdiysen onlar gondermiyor bazen trafik amirligine.. benimde vardim.. 1 yıl gecti nerdeyse trafik polisi yanlarinda olmadan cekiyorlar ceza kesilmiyor yani sadece otoparktan cıkartma parasi.. o kadar..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araç çekildikten bir hafta sonra eve geldi ptt aracılığıyla
sadece araç çekilmiş ve ceza yazılmamış olabilir

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok belge vermediler.bakalım inşallah gelmez ya zaten otoparkta karışıklık vardı minibüsü çekiciden indirirken tutamamışlar albea ya çarpmışlardı unutmuş olabilirler bu arada :))

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
yok belge vermediler.bakalım inşallah gelmez ya zaten otoparkta karışıklık vardı minibüsü çekiciden indirirken tutamamışlar albea ya çarpmışlardı unutmuş olabilirler bu arada :))
arabaları cektıklerı yetmıyormuş gıbı bırde zarar verıyorlar bi ara cekmek yasak falan demışlerdi anlaşılan halan devam..

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ceza kesmemiş olabilirler ama bana olaydan 1 sene sonra ceza geldiği oldu hatırlatırım herşeye hazırlıklı olun