Traji komik bir Hikaye!!!

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hikaye demeyim benim başımdan geçti:D Aslında traji komik de değil rezillik diz boyu:D (Mahoni bilir)Nese konuya geliyim.Tarihi unuttum ama bir kış günüydü.Ben yine çok iyilik sever bir insan olarak can ciğer:D dostumun bi tanesinin işi düştü bana bende kıramadım tabi ki...Ne geliyorsa bu arkadaşlar yüzünden geliyor yaf:D.Bizim arkadaş kız arkadaşının doğum gününde hediye alacak işte çiçek böcek cart curt neyse Benim de çiçekçi bi tanıdığım var;Ve zaman yok kızla beraber bizm arkadaş bende çiçek yaptırmaya restorantta yer ayarlamaya çalışıyorum:D Kız bırakmıo bizim arkadaşı kıllandı.Hediyeyi merak ettiğinden ayrılamıyolar anlıcanız bütün iş bana kaldı:D (Ulan bi kendimize çiçek yaptıramadık zaten:D )Nese aldım bunun arabasını gittim işleri halletmeye.Gittim tanıdığım emek 8 deki çiçekçiye dedim bana şöle güzel bişi yap üstüne de karta yazacağımızı belirlemiştik.Kağıtta da Şu an karşında duran adam seni seviyor;yazacaktı:D Arkadaş çiçeği yemekte verecekti.Garson getirecekti:D Nese benim yazım pek iyi değildir Aldanmayın böyle düzgün yazdığıma:) Çiçekti tanıdık yazdı kartı neyse çiçeğin yapımıda 20 dakika sürer dedi.Ozaman dedim benimde bankada işim vardı oraya gidiyim gelir alırım çiçeği dedim.O bankaya gitmez olaydım:pon: Nese ben gittim sıra numarası aldım.Sıra bana geldi verdim işte 250 yatıracam dedim kredi kartı parası:D kadın olmaz dedi 300 olursa uyar dedi:D Hemen orda sinirlendim bi elektirik yüklendim.:mad: Dedim size ne isteğimi yatırırım dedim olmaz ama delikanlı dedi.Diyende 40 yaşlarında bi bayan.Dedim bu nasıl iştir.Meğersen gişe numarası diye kadına çiçeğin üstüne koyacağımız kağıdı vermişim.Kağıtta da şu an seni seven adam karşında duruyo yazıyor:pon:Bankada ki herkez yerlere yattı:D Ben kıpkırmızı çıktım:eek: anlayacağınız öle böle deği:D O gün bugün ordan geçmiyorum.Siz siz olun cebinizden ulaşabiliceğiniz :D şeylere karşı dikkatli olun :eek:

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin adına üzüldüm ama çok komik ya...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
:))))))))))) süperr yaa:)) sırf seni tanışmak için Ankaraya gelecem kaçamazsın bednen:pP

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vayyyyyyyyy mature cu serhan diye yaymammı atılımda hikayeni:):):)

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serhanın her sn'sı olay yaa...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman lakabın farklı olurdu tabi:)