Tramerin yaptığına bakın tutanağı beğenmemiş.

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Geçenlerde tamponumun çatladığı bir kaza oldu. karşı taraf suçlu yolu dikine geçecem diye benim önüme atladı. herneyse ben de bekliyorum dosyam açılsın aracımı yaptırayım.

1 hafta geçti aradan bu kadar uzar mı 2 günde aracımı exper ancak görebildi. 1 hafta sonra şimdi bana dediler ki Tramer sizin doldurduğunuz tek sayfalık kağıdın formatını beğenmedi. Kullandığı kağıt başka formattaymış. dosya iptal edildi.

eee..

kaza yaptığım adamı bulacakmışım tekrar, suçlu olan bu adama rica edecekmişim (belki kavga ettik, adam il dışına gitti..) tekrar 2 sayfadan oluşan kaza tespit tutanağı dolduracakmışız.

böyle bir uygulamamı olur diye servise kızıyorum ben napayım diyor. trameri arıyorum olabilir ben bilemem mail atın diyor yüzüme kapatıyorlar.

Allahından bulsunlar. Benim hasarımı inceleyip taraflara suç dağılımı yapmakla görevli bu kurum şimdi benimle ilgilenmeyip mağdur ediyor. Adam suçlu aracımın tamponu kırıldı ve yaptıramıyorum. Buz gibi bir günde elim ayağım donmuş, tartışmışız, beynim uyuşmuş, soğuktan uyuşmuş ellerimle tutanak doldurmuşum, kaza bu arkadaş planlı projeli mi yapılıyor kazalar.
Adamlar tutanağı beğenmemişler.

Ben bişey diyeyim mi bu kadar saçma sahtekarlığa yönelten bir sistem olabilir mi?

Ben ne yapacam şimdi. Hasarı olan başka bir arkadaşımla anlaşacam vuracam başka bi araca tamponu dağıtacam cetvellik güzel bir tutanak dolduracam o zaman o araçta yapılacak benim araçta yapılacak.

Ben günlerce uğraşıyorum, servislerde exper peşinde; tutanak formatı beğenilmiyor. Ne hadlerine yahu. Sen görevini yap suç oranlarını tespit et, resimlere bak karar ver bitir işini.. Lanet olsun diyorum bi ton zahmet çektim gelgit vaktimi ayırdım masraf ettim.

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Durum biraz karışık gibi ama bunlar formatı nasıl beğenmezler bu form matbu değil mi ? yada siz başka bir form mu doldurdunuz ?