TT 3357 ufaktan değişimlere başladık :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle opelim.net ailesi ve tüm üyelerinin bayramını kutlarım

aracımın ön cam direklerinde bulunan plastiklerin kumaşlarını sanırım aldığım arkadaş sökmüş çimen yeşili renginde çok kötü bir görüntü sergiliyordu bende söküp karbon kapladım ilk denememe göre çok güzel ve kusursuz oldu fön makinesi ile ısıtılarak yaptım ve çok rahat oldu bilmeyenler varsa aklınızda olsun ;)

bi kaç resim çektim sizlerle paylaşmak istedim bakalım beğencekmisiniz :)

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burk bu karbon kaplama etli bir materyalmi yoksa şu taksierin dışına renk değiştirmek için kaplanan ve bizim camlara reklam için yapıştırığımız tabelacıları kullandığı ince flim gibi olan plastikler gibi ince bir materyal mi?

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burk bu karbon kaplama etli bir materyalmi yoksa şu taksierin dışına renk değiştirmek için kaplanan ve bizim camlara reklam için yapıştırığımız tabelacıları kullandığı ince flim gibi olan plastikler gibi ince bir materyal mi?

tabelacıların kullandığı gibi ince bir film ama uyguluycağın yüzey düz değilde köşeli eğimli bir kısım ise işin biraz zor ama kolayı var fön makinesiyle ısıtırsan kolayca şekil verebiliyorsun :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabelacıların kullandığı gibi ince bir film ama uyguluycağın yüzey düz değilde köşeli eğimli bir kısım ise işin biraz zor ama kolayı var fön makinesiyle ısıtırsan kolayca şekil verebiliyorsun :)

Yok köşeli değil mobilya cinsi bir yerde kullanacağım.Köşeler sorun değil benim elemanlardan biri cam flimi çekmeye bayılıyor o halleder onu :) Hoşuma gitmezse söker kaldırır atarım sorun değil :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok köşeli değil mobilya cinsi bir yerde kullanacağım.Köşeler sorun değil benim elemanlardan biri cam flimi çekmeye bayılıyor o halleder onu :) Hoşuma gitmezse söker kaldırır atarım sorun değil :)

mobilya cinsi ise hiç sorun olmaz yapıştır gitsin söktükten sonra yüzeyde yapışkan kalıntılarıda bırakmıyor yüzeyde ;)