Tune my car bedava..

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TRTUNING 5. yılını yepyeni bir proje ile kutluyor!..

Türkiye’nin modifiyeli otomobil dergisi TRTUNING,bugüne kadar yapılmayana bir “ilk”e imza atıyor ve siz değerli okurlarına, inanılmaz bir fırsat sunuyor...

Otomobilinizi sizin yerinize biz, üstelik “bedava” modifiye ediyoruz.

Evet evet, yanlış okumadınız. Hep hayallerinizi süsleyen o modifiyeli otomobillerden birisine hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz. Artık sizin aracınız da herkesin hayranlıkla baktığı bir otomobil olacak. Dış görünümünden jant ve lastiğine, müzik sisteminden egzozuna, iç görünümünden motoruna kadar yepyeni bir modifiyeli otomobile sahip olmanız artık çok kolay !

Üstelik aracınız sizin zevkinizi de yansıtacak. Mesela aracınızın yeniden yaratılmış halini gördüğünüzde, en sevdiğiniz film kahramanı airbrush olarak kaputta size gülümsüyor olacak. Performans lastikleri, krom jantları ve spor yayları ile yere daha da yakın agresif bir canavar haline dönüşen otomobiliniz, angel eyes farları ve ledli stopları ile sizi göz kırparak karşılayacak. Aracınızın etrafında şaşkın gözlerle "Bu benim otomobilim mi" diye dolanırken, desibel canavarı haline dönüşen otomobilinizin yeni müzik sisteminde en sevdiğiniz şarkıyı dinliyor olacaksınız. Direksiyon başına geçip marşa basığınızda, performans filtre kiti ve egzoz sistemi size hırçın bir "merhaba" diyecek.
Bu satırları okuyarak daha fazla vakit kaybetmeyin ve hemen başvurunuzu yapın. En çok oyu siz toplayın, aracınız "ayın otomobili" seçilsin ve onu baştan yaratalım...

Ayrıntılar TRTUNING Şubat sayısında ve www.trtuning.com.tr adresinde

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç heveslenmeyelim ben hiç alman arabasına tuning yapcakcaklarını sanmıyorum özelliklede bu tarz organizasyonlarda bence japon arabasına kit takmaktan pek öteye gidemiyecektir bu işt performans açısından söylüyorum yoksa eyw.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok valla benim de hiç niyetim yok arabamı rezil ettirmeye...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D
pimp my ride daki gibi her köşeden lcd ekran da çıkacak mı?? :D

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence burda arabasını mod yaptıran adam işin sonunda pişman olucak :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsamı eflatun rengi, 18 " dönerli krom jantları ve arka koltugu iptal edip yerine koydukları müzik sistemi ile düşünemiyorum :)

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca modifiye yapcaz ayağına indragandi yapmasınlar da:D :D