tuningli vectra c yok mu ?

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş Cam filmleri ile birlikte olunca göstermiş. Bu parlakmı? mat olanları varmı denedinmi o şeklini?

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parlak olunca guzel oluyo sanki cam tavan varmis gibi gozukuyo. bi de tam onden cekilmis bi foto varsa bi de oyle bakalim volkan. bence cok guzel olmus gule gule kullan. benim araba siyah olmasa bende direk yaptirirdim :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş aynen o siyah ön kaputla arka bagaj kapağında da olsaymış çok şahane olurmuş.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on kaputta ve bagajda olunca ben sevmiyorum oyle sadece tavan olunca sanki cam gibi oluyo orjinal gibi duruyo daha guzel oluyo bence ama zevkler tartisilmaz tabi :)

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş,,, acil önden şekilmiş birkaç foto daha alalım..........

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on kaputta ve bagajda olunca ben sevmiyorum oyle sadece tavan olunca sanki cam gibi oluyo orjinal gibi duruyo daha guzel oluyo bence ama zevkler tartisilmaz tabi :)

iyide cam gibi durmuyorki tavanı siyahmış gibi duruyor :) ondan dedim zaten bütünlük oluştursun diye kaputla bagajıda olsa bütünlük olur :eek:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim geldi arkadaşlar öndeki arabanında cam tavanınada dikkat edin. bende cam tavan gibi dursun istedim. acaba sticer resim edilerek foloyonun üzerine cam tavan resmi versek nasıl olur
dscn1762m.jpg

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam tavan olunca da siyah cam oluyo ya onun gibi duruyo :)

anlıyroumda bak mesela üstte resim koymuş öndeki arabanın tavanı cam arkasında arkadaşın araba arkadaşın arabanın tavanı badana boyasıyla boyanmış gibi kop koyu pas parlak güzel olmuş ona lafım yok ama cam gibi durmuyor :)

ön camlı araca bakarsan aracın çerçeve kısmı siyah camlı kısmı saydam siyah kırık siyah arabanın hafifden içi görünüyor :) zaten camlı arabaların tavanlarına bakarsan öyle kop koyu parlak bir siyah değil neticede cam adamda kafasını kaldırdımı gökyüzünü görüyor simsiyah olsa ne görücek :)