Tüp taktırdım bugün

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Can fakat arkadaşların dediği gibi daha iyi bir marka secebilirdin. İyişallah sorunsuz ve bol ekonomili binersin. Memnun kalmayıp değiştirmeyi düşünürsen Zavoli veya BRC düşünebilirsin fiyatı daha pahalı ve en iyi olarak bilinen ise prins tir. 2004 yılından beri sıralı sistemli araç kullanıyorum. Sormak istediğin birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım. Fakat sizin ilde Harun da baya bilgili. Ben Arkara ya geldiğimde Mocan otogaza uğramıştım. İşcilik ve kalibrasyonları çok iyi. Fakat benim Zavoli tercih etmemdeki sebep ise enjektörlerin ayrı ayrı takılarak motorda görsel bir bütünlük sağlaması.
Yakıt ile bilgi ise: toplam 250 km yaptım çeşme - izmir ortalama hız 150 km/h klima açık arabada 4 büyük 2 çocuk ve bagaj yüklü olarak km de 0,220 ytl
ortalama 120 km klima açık 0,200 ytl - ortalama 120 km ile klima kapalı 0,183 yakıyor. LPG lt fiyatı 1,82 ytl

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Son düzenleme:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Can fakat arkadaşların dediği gibi daha iyi bir marka secebilirdin. İyişallah sorunsuz ve bol ekonomili binersin. Memnun kalmayıp değiştirmeyi düşünürsen Zavoli veya BRC düşünebilirsin fiyatı daha pahalı ve en iyi olarak bilinen ise prins tir. 2004 yılından beri sıralı sistemli araç kullanıyorum. Sormak istediğin birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım. Fakat sizin ilde Harun da baya bilgili. Ben Arkara ya geldiğimde Mocan otogaza uğramıştım. İşcilik ve kalibrasyonları çok iyi. Fakat benin Zavoli tercih etmemdeki sebep ise enjektörlerin ayrı ayrı takılarak motorda görsel bir bütünlük sağlaması.
Yakıt ile bilgi ise: toplam 250 km yaptım çeşme - izmir ortalama hız 150 km/h klima açık arabada 4 büyük 2 çocuk ve bagaj yüklü olarak km de 0,220 ytl
ortalama 120 km klima açık 0,200 ytl - ortalama 120 km ile klima kapalı 0,183 yakıyor. LPG lt fiyatı 1,82 ytl

Kazasız belesız sürüşler dilerim.
çok iyiymiş sizin değerler. walla ben elime aldım baktım kitlere açıkcası brc ve atikere baktım ve öle ağam şaham bir fark yoktu. baktım ikisi de dandik birşeye benziyor. dedim hiç değilse türk malı olsun. :D bakalım umarım sorunsuz olur. sizde güçkaybı var mı? bazıları güç kaybı hiç yok diyorda hiç güç kaybı olmadan nasıl oluyor onu merak ediyorum. hatta güçlendi diyenler bile var. eğer lpg ile güçleniyorsa bende öle ayarlatayım.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montajı yapan ve kalibre eden çok önemli ben kullanırken benzin ve gaza geçiriyorum bir fark yok yada pedal da anlamak zor. Fakat beygirin arttığını söyleyende var ;
http://forum.donanimhaber.com/m_20064365/mpage_9/tm.htm

Passat 1.8t 2004 model otomatik için sorulmuş. Ama genel olarak iyi bir ayar ile birebire yakın olduğudur.

BRC nin son ürünü sequent 24 MY07 plug & drive bir arkadaşım sıfır LPG li lacetti aldı. BRC bu son ürününü kullanılıyor. Özellikle regülatör ve yazılım onusunda BRC iyi gidiyor.

Atikerle ilgili yorumlarıda zaman zaman okuyorum , sorunsuz kullanıyorum diyenlerde var, 20-30.000 km den sonra su koyuvermeye başlıyor diyenlerde.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

tyuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Can, umarım kazasız belasız ekonomik sürüşler seni bekliyordur...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullan aracının performansı aldığın lpg ile de ilgilidir deneme yanılma yoluyla aracına uyan istasyonu bulursun ben sana aygaz almanı tavsiye ederim aracının performansı kesin artacak kalkışların benzinden bile canlı olacak ;)

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar en sonunda ben de tüp taktırdım :) atiker marka taktırdım. ankara distrubutörü varmış üstün otogaz orada taktırdım. şimdilik memnunum :) dolum ağzı yere paralel olduğu için asla gözükmüyor :) birde anahtarı küllüğe koydum çok güzel oldu. bilmiyorum daha önce yapan olmuş mu ama benim alıma geldi sadece bozuk para koyuyordum küllüğe oraya koyarım diye. olurdu olmazdı derken söktüm küllüğün olduğu yeri deldim taktım oraya ben kendim oradaki çocuklarda hallettiler gerisini :) yalnız arabada biraz performans düşüklüğü oldu ama ne kadar düştü derseniz klimayı açtığında oluşan performans kaybından daha az bir kayıp. olmasa çok güzel olurdu ama genede güzel sonuçta işimiz ekonomi :D
HAYIRLI OLSUN.
Performans düşüklüğü olmaması lazım.
benim astrada 1 yıldır kullanıyorum. benzinle hiçbir farkı yok.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun...iyi kar etmeler...kazasız belasız...