Turbo hortumundaki yag

selahattin.ycl1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba. Devamli okuyorum siz degerli buyuklerimden arkadaslarimdan fikir almak istedim . Sandigim kadari ile turbo hortumun un hava girisinde on panjur un onu fan in ustun de olan hortum da ve tam karsisi olan turbo cikis hortumun da yag var . Arabayi cok zorlamam . Arac 190 bin de ki son bakimi da yetkili serviste yaptim . Bu yag beni rahatsiz etti . Ses yok .cekis kaybi yok . Acaba turbo bakim mi yaptirmali . Yeni turbo mu almaliyim . Yada en masumu kelepceden mi kacar .
6f62ea6f816584c1fd2f6cfd385facff.jpg
d379140dda819380cb12b812cee6c24a.jpg

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba. Devamli okuyorum siz degerli buyuklerimden arkadaslarimdan fikir almak istedim . Sandigim kadari ile turbo hortumun un hava girisinde on panjur un onu fan in ustun de olan hortum da ve tam karsisi olan turbo cikis hortumun da yag var . Arabayi cok zorlamam . Arac 190 bin de ki son bakimi da yetkili serviste yaptim . Bu yag beni rahatsiz etti . Ses yok .cekis kaybi yok . Acaba turbo bakim mi yaptirmali . Yeni turbo mu almaliyim . Yada en masumu kelepceden mi kacar .
6f62ea6f816584c1fd2f6cfd385facff.jpg
d379140dda819380cb12b812cee6c24a.jpg

terletmişmi sıçratmışmı? sanki sıçratmış gibi eğer o damlacıklar yağ ise. sıçratacak boyuta geldiyse acil bakılmalı.
terlemeyse bir miktar normal sayılıyor.
hortum içleri ve intercooler temizliği çok yerinde olur her iki durumdada

selahattin.ycl1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
terletmişmi sıçratmışmı? sanki sıçratmış gibi eğer o damlacıklar yağ ise. sıçratacak boyuta geldiyse acil bakılmalı.
terlemeyse bir miktar normal sayılıyor.
hortum içleri ve intercooler temizliği çok yerinde olur her iki durumdada
Sicrama yok onlar su . Arabayi yikamistik [emoji1] . Arac 2 bin km oldu bakimdan cikali sanirim yarim lt yag eksilmistir . O temizligi ben yapabilir miyim .[emoji41]

selahattin.ycl1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimde ki kare olan deligin tam onun de ki hortum kelepcesi ile karsisinda ki hortum da var . Sanirim panjur un orada kin den terleme yapiyor . Cunku motor korumanin altin da olan hortum un kelepce ustun de var ..:(

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
intercooler ve hortumları söktürüp temizletmenizi tavsiye ederim. turbonuzuda en azından anlayan birine kontrol ettirin.dizelde turbonun yağ vermesi sonucu kötüdür.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynen o yağı motora basarsa ambele kalkar

selahattin.ycl1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederim . En yakin zamanda kontrol ettirecegim .