Turuncu T20 için tavsiye...

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Forum üyelerinden Ergin bey (eforgin) ile Ebay'den aldığımız Chrome turuncu ampuller ısrarla patlıyor (her ikimizin aracında da). Benim aracımda bir kere patladı ama onun aracında birkaç kez patladı ya da bir şekilde ziyan oldu. Kaç sefer getirttik bilmiyorum ama tekrar bu Chrome ampullerden almak istemiyorum...

Piyasada Photon var, bu markanın beyaz ampulunu almıştım ama beyaz ile alakası yoktu  o yüzden photon kullanan birinden tavsiye üzerine almayı düşünüyorum...

Siz ne tavsiye edersiniz?

06_THA_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Turuncu T20 için tavsiye...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-ampul-br0403060-t20-park-ampul-cift-duy-orange-103733108/detay/
bunlar bugün benim elime ulaştı akşam üzeri taktım ama sağlıklı olduğu konusunda henüz bi fikrim yok ama bunları yanlış hatırlamıyorsam forumda gördüm ebay'den sizin aldığınızıda forumda görmüştüm ama 1 hafta beklemeye sabredemeyeceğimden burdan almıştım şimdi diyorum ki Allahtan burdan getirtmişim

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle teşekkür ederim...

Aydınlatması nasıl acaba?

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

06tha91 link' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-ampul-br0403060-t20-park-ampul-cift-duy-orange-103733108/detay/
bunlar bugün benim elime ulaştı akşam üzeri taktım ama sağlıklı olduğu konusunda henüz bi fikrim yok ama bunları yanlış hatırlamıyorsam forumda gördüm ebay'den sizin aldığınızıda forumda görmüştüm ama 1 hafta beklemeye sabredemeyeceğimden burdan almıştım şimdi diyorum ki Allahtan burdan getirtmişim

carub marka bu ılandakı . ben 3 aydır kullanıyorum yaklasık patlamadı . rengıde hoşuma gidiyor aynısı bende takılı suan resımdekı

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alırken çif duy  t20 deyin,Carub ve Osram  ikisinide almış biri olarak,size osram t20 yi önerebilirim, carub a göre biraz daha parlak ve daha turuncu yanıyor, osramın şöyle bir dezavantajı var; ampulu turuncu boyalı ve zamanla renginde açılma yapabilir (4 aydır kullanıyorum öyle bir sorunla karşılaşmadım gayet hoş yanıyor made in japan yazıyodu) carub ise boya değil turuncu camlıdır aydınlatması daha azdır made in P.R.C.. umarım açıklayıcı olmuşumdur.. bravoo

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki gündüz farlarınız turuncu ama normal farlarınız hangi renk?orjinal ampulu mu kullanıyorsunuz ya da xenon ya da bir başka ampul mu?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
peki gündüz farlarınız turuncu ama normal farlarınız hangi renk?orjinal ampulu mu kullanıyorsunuz ya da xenon ya da bir başka ampul mu?

Philips Diamond Vision kullanıyorum...

Sanırım sürekli ampul patlamasının sebebi için soruyorsunuz, kullandığım ampulun elektrik sistemi üzerinde hiçbir etkisi yok standart Philips beyaz ampul, xenon veya akımı etkileyecek farklı bir tür değil...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ben de turuncu için farklı alternatifler denedim. Ebaydan dışı krom olan turunculardan aldım, dışının krom kaplı olmasından dolayı ışık az veriyor ve zamanla o krom kararıyor ve daha da az ışık veriyor. ևıkardım onları. Sonra dışı boyalılardan bulduım aldım, onlarda ışık fena değildi ama renleri çabuk soldu.  En son olarak Carub marka olanlarından aldım. Boyalı değil camı renkli, ışık güzel ve solma olmadı şimdilik olacağını da sanmıyorum.

jl53g.jpg

[img=797x600]http://d1301.hizliresim.com/15/z/jl543.jpg[/img]

[img=797x600]http://d1301.hizliresim.com/15/z/jl54g.jpg[/img]