Ucuza Ön Tampon Lip'i yapma ;)

freedige

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu işlemi 2009 da honda civic e uygulamıştım. gerçekten iyi bir işçilikle çok güzel bir görüntü oluyor. hemde ucuza. ama şimdi 30 - 40 tlye esnek lip satıyorlar. belki onlar daha iyi olur. örnek olarak iki resim eklyeyim garaj kapı lastiğinden yapılmış lip için.

dsc06343h.jpg

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bu coper a yapılan lipin aynısından bulmak lazım. :D konu hortlasın beyler. olan duyan bilen bana fikir versin.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün civicler clio lar astra g ve h lipi takıyor siz daha neyin derdindesiniz opel forumunda konşulmayacak konu bu bence :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
beyler bende zaten lipimi söküpte bu lipten koyacak değilim. orjinal lipin altına takıcam bu parçayı. civcivlerin kuşların böceklerin taktıkları önemli değil. hem onlar takıyorsa ben niye takayım? clio ya uyan lip yaptığı için opele teşekkür edelim ozaman bu forumda :D

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün civicler clio lar astra g ve h lipi takıyor siz daha neyin derdindesiniz opel forumunda konşulmayacak konu bu bence :D
yakında astra H lipide,laguna lipi 150tl değer biçilen bir lip olacak.zamanında millet laguna lipini 50-60tan veriyordu.. Talebin arttığı bi malzemenin fiyatıda doğru orantıda artacaktır.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakında astra H lipide,laguna lipi 150tl değer biçilen bir lip olacak.zamanında millet laguna lipini 50-60tan veriyordu.. Talebin arttığı bi malzemenin fiyatıda doğru orantıda artacaktır.

Astra lipinin en azından parçacıdaki fiyatı belli, yeni tipin orjinal takımı bile 80 lira.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
burda 60TL :D

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Laguna ekininde fiyatı belliydi.. Demek istediğim bazı ürünlere talep olunca ve o ürün o talep fazlalığında aranan ürün olunca o 60 olur size 150.1-2 sene sonra servistekiler bile "Abi elimizde yok getirtiriz 100-150ye" der. Zamanın Laguna,Cupra eki 50-60tan gidiyordu ve kimse yarın bir gün o fiyatların 100'e çıkacağını bilmiyordu :D