ufak bir buluşma

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ufak bir buluşma

sanalbiri link' Alıntı:
Doğan sen de ben de Kuşadası'na gidelim.Ulaş ve ֖zgün de olsun.Tabi şimdi Kuşadası'na cascadayı da getirmen lazım.O artist pozunu bir de ada sahillerinde çektir.Biz de naçizane yanına kıvrılırız. :)
GNSpower link' Alıntı:
Yahu Izmir'e de gelin burada da buluşalım. (:)

Gelin dostlar takılalım birlikte ada sahillerinde :) forumdan haberleşelim sonra da telefonla
cascada da olursa cas cas gezeriz müziği açıp  rockk

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Valla bu tarafa gelirseniz baya eğlenceli vakit geçiririz mangal falan :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Valla bu tarafa gelirseniz baya eğlenceli vakit geçiririz mangal falan :D

profil resmini genişletelim diyorsun yani  greatt greatt greatt

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mangal falan derken bizim ufak bir buluşma büyük bir buluşmaya dönüşecek gibi duruyor.Hele mangalı Doğan duymasın.Bütün İzmirlileri de toplar getirir valla. :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Mangal falan derken bizim ufak bir buluşma büyük bir buluşmaya dönüşecek gibi duruyor.Hele mangalı Doğan duymasın.Bütün İzmirlileri de toplar getirir valla. :)
Eeh bizde ozaman ufaktan bi dana kestiririz gerçi bitane dana Doğanı kesmez ama :)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konu dışı olacak ama yazın nasipse Kuşadasına gelicem mtv kampayası var sonaxta boya koruma yaptırıcam ama yeni açılan bir bayi olduğundan kafamda şüpheler var sizce güvenebilir miyim ulaş abi ve özgün88 e bu sorum :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Konu dışı olacak ama yazın nasipse Kuşadasına gelicem mtv kampayası var sonaxta boya koruma yaptırıcam ama yeni açılan bir bayi olduğundan kafamda şüpheler var sizce güvenebilir miyim ulaş abi ve özgün88 e bu sorum :D
şu an adada değilim ama ağustos ortası döneceğim adaya ,inşallah ozaman görüeabiliriz sonax konusuna gelince aracımı bir kere yıkattım ama pek memnun kalmadım yani daha tecrübe edinmeliler bana göre.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:

valla ulaş abi asıl profesör ben ondan öğreniyorum pek beğenmediğini söylemişti. bende ürünleri aldım kendim yıkıyorum cilalı kaymak gibi oluyor bide kimse sahibi kadar özenmiyor fakat fena sayılmaz yine de en azından geçen yazmıştım burdur da aracınız burda yıkatmayın diye öyle yapmazlar. adada olduğunuzda ben adadayım beklerim

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=8552.0

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:

ayrıca kampanya ne merak ettim :)