Usta öneri lütfen acil

ababanov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ASTRA H 2010 aracım var. Sübaplar yanıktı artık dayanılmaz hale geldi. bagırıyor stop ediyor rolanti yerlerde resmen sanki traktöre biniyorum. yaptırmaya karar verdim. kendi tanıdıgım ustalar var ama güvenemiyorum nedense bu değişim işi biraz sıkıntılıymış. ANKARA da yapan yaptıran ustası olan önerisi olan referans olabilecek biri varsa en acilinden yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Birde direksiyon sertleşmesi de süpablarla alakalımıdır acaba cok merak ediyorum araç kara direksiyon gibi oldu 2 gündür.

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ASTRA H 2010 aracım var. Sübaplar yanıktı artık dayanılmaz hale geldi. bagırıyor stop ediyor rolanti yerlerde resmen sanki traktöre biniyorum. yaptırmaya karar verdim. kendi tanıdıgım ustalar var ama güvenemiyorum nedense bu değişim işi biraz sıkıntılıymış. ANKARA da yapan yaptıran ustası olan önerisi olan referans olabilecek biri varsa en acilinden yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Birde direksiyon sertleşmesi de süpablarla alakalımıdır acaba cok merak ediyorum araç kara direksiyon gibi oldu 2 gündür.

https://www.google.com/search?q=ank...1.69i57j0l7.4572j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
forumdan bir çok giden vardı. bu olmaz ise orhan akyol usta var da yerini falan bilmiyorum facbooktan bulunur

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öneri yapılmış bende tekrarlamış olayım OPEL GARAJ ayni zamanda formumuzun sponsorudur. gönül rahatlığıyle gidebilirsiniz.

ababanov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneri yapılmış bende tekrarlamış olayım OPEL GARAJ ayni zamanda formumuzun sponsorudur. gönül rahatlığıyle gidebilirsiniz.

üstad biraz baktım araştırdım ama çokda olumlu dönüşler olmamış opel garaj hakkında ama bilemedim

ababanov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel garaj supsan sübap değişimine 2500 fiyat verdiler nakit.
1500 de baskı balata ortalama dediler. normal fiyatlarmıdır

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sponsorumuz Opel Garaj ve Opak’ı öneririm