üstadlardan yardım lütfen LPG tavsiyesi

serrdarr33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka brc öneririm atiker kısa vadede sorun yaratmıyor ancak sıcak ve soğuk memleketlerde 3. yılından sonra sorunlar yaratıyor

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen oyle. ama prıns sanırım kalibrasyon olayını; aracın orjınal yazılımından kopyalayıp kendı enjektorlerıne gore kalıbre eden tek kit.
malesef öle birşey yok... hiçbir lpg ecusu standalone çalışmaz... hepsi aracın ecusundan gelen sinyalleri lpgye uyarlayıp lpg enjektörlerine verir... prinsin asıl olayı enjektörlerinde...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım durust soyleyeyım 2001 model bir corsaya lpg kıtı takacaksan, ki aracının satış fiyatı ederi nedir bilmem ama 10-12 bın lırayı geçeceğini sanmıyorum, tasarruf sağlamak ıcın 2000-2200 lira verıp prıns taktırma. atıker dogru secım olacaktır dıye dusunuyorum. cunku zaten aracın 9 yaşında. daha ne kadar bınmeyı dusunursun bılmem ama prins pahalı bır secım olur. bugun sıfır bır benzınlı alacak olsam , kesin gider 1000 bakımı sonrası prıns taktırırım.

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım durust soyleyeyım 2001 model bir corsaya lpg kıtı takacaksan, ki aracının satış fiyatı ederi nedir bilmem ama 10-12 bın lırayı geçeceğini sanmıyorum, tasarruf sağlamak ıcın 2000-2200 lira verıp prıns taktırma. atıker dogru secım olacaktır dıye dusunuyorum. cunku zaten aracın 9 yaşında. daha ne kadar bınmeyı dusunursun bılmem ama prins pahalı bır secım olur. bugun sıfır bır benzınlı alacak olsam , kesin gider 1000 bakımı sonrası prıns taktırırım.

valla hocam haklısınız da.. 1000 tl ye gidip kalitesiz ve ya çok sorun çıkaran bi tüp taktırıp sonra cıkaracagı masrafla 2000 liraya gelecekse sayet bana gider prins taktırırım...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavoliden şaşma derim,2 sene oldu taktıralı hiçbi sorunla karşılaşmadım,şiddetle tavsiye ederim...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 aydır atiker kullanıyorum hiç sorun yaşamadım

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Landirenzo Omegas öneririm.. Şu an tüm dünya'da Gm ile anlaşıp bütün opellerde(sıfırlarda dahil) garanti bozulmadan takılan tek kit.. Opel bile sıfır araçlarında garantiden ödün vermeden bu kiti servislerinde taktırıyorsa sanırım bir bildiği vardır..
Bir araştırın derim ;)

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Landirenzo Omegas öneririm.. Şu an tüm dünya'da Gm ile anlaşıp bütün opellerde(sıfırlarda dahil) garanti bozulmadan takılan tek kit.. Opel bile sıfır araçlarında garantiden ödün vermeden bu kiti servislerinde taktırıyorsa sanırım bir bildiği vardır..
Bir araştırın derim ;)

hocam servis olağanı ne durumdadır...