Uzaktan Kumandam 1 Metreden Sonra Açmiyor

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumandadan degilse aracın alıcısında sorun vardır. Bende merak ediyorum mekezi sistemin alıcısı aracın neresinde. ufak bi anteni vardır murlaka belk o kırılmıştırr bilmyorum ama bilen arkadaşlar net bi açıklama yapar sanırım

ben 5. kattayım araç 15-20 metre uzakta çok rhat basıyor. Ama yerden bu mesafeden almıyor.

:good::good::good:ßizim Araçta Aynen Senin Dediğin Gibi Abi 7. Kattan Çok Rahat Açıyo YAnına Gittin mi 2. defa basmamda alıo...

eros61ts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pil i değiştim ama nafilee..Heralde alıcısında bi problem varr.Arac içinde nerde olduğunu bilsem söküp bakacamm valla

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş ver bir metreden alsın nolacak.. Benimde öyle, Arabanın etrafındaki arabalara binalardan bile etkileniyor. Boş arazide nerdeyse 30 metreden alıyor benim araba..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D benim 30 liralık alarm dağdan taştan alıyo walla

demekki normali öyle herkes şikayetçi.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal alıcılar arabanın gögüs tarafında bir yerde. çünkü arabanın arkasına geçin anahtarı yerde tutarken basın almaz. elinize cam seviyesini kaldırın alıyor. kim bilir belkide bilerek yakından açılması için yapmışlardır.

eros61ts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu cihazın aracın neresınde olduğunu bilen varmi,kafaya taktım sökecem ,yok böyle bişe ya eskı aracımda dandık bı uk vardı kadıköyden taksime açıyordu ,bu ne ya...:mad:

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kumandanın içinde trimmer olması lazım; saatçi tornavidasıyla ayarlanabilir; onu ayarlayarak deneyin önce ; olmazsa alıcıya bakın...

asanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım güvenlik nedeniyle uzaktan açılmaması için opelde özellikle yapılmış bir özelliktir.Daha uzaktan çekmesini istiyorsan alarm taktırman gerekiyor.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Anahtarı kafanıza dayayıp deneyin, 3 katına çıkar mesafesi.

ŞAKA YAPMIYORUM, DENEYİN GÖRÜN...