Uzun yol sonu yakıt hesabı

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Uzun yol sonu yakıt hesabı

Değerler gerçekten çok güzel fakat ben dayanamıyorum yavaş gitmeye ,yani gidemiyorum olmuyor yapamıyorum :D :D :D :D Vallahi sabrınıza hayranım  greatt en son yaklaşık 250 - 260 km ve toplamda 3 saatlik bir yolu 1saat 20 dk da gittim . Marifetmiş gibi yazmıyorum yanlış anlaşılmasın , sabredemiyorum tek sorunum bu :D 

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onur değerler çok güzel, sabrın için de ayrıca tebrik ederim, bende Cumartesi sabah kalktım baktım İstanbul îçi kıp kırmızı yattım geri öğlen 1:30 da çıktım :) Karabük'e bir mola + Eskipazarda 1 saat iftar molasıyla 435km yolu 9 saatte aldık

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
tebrik ediyorum güzel yakmıssınız...
lakin hocam hiç mi sıkılmadınız 590 km yi 100 km hızla kullanmayı
oda bir şeymi Erzuruma gidip geldim. 1300 km den eder sana 2600km yol eşim çocuklarım bagajım ile birlikte saatte 105 hiç geçmedim 005hihih 005hihih
yanlız olsam çok sorun olmuyor ibreye bile bakmadan hız yaparım. ama işin içinde çocuklarım olunca ayağım gaza bir türlü basamadı. Birde çocuklarım baba bizim için emniyet kemerini takarmısın diye konuşmaya başlayınca taktım emniyet kemerini öyle gidip geldim walll walll
şaka tabi takmak lazım gençlere kötü örnek olmayalım

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mell35 link' Alıntı:
Ben de bugün döndüm tatilden 2058 km yol yaptım. GEnelde cruise control eşliğinde Yunanistan'daki iki otobanın izin verdiği 120 ve 130 limitlerinde kullandım. Gidişte gündüz gelişte ise tamamiyle gece geldim. Bi sorun var ki iki ayrı otobanda gidiş - dönüş toplam 20+20€ gişe ödemesi yaptım, en çok o koydu.  Ortalamamız giderken 8,0 klima büyük ölçüde eşlik ettiği ve yaklaşık 38-40 derece sıcaklıkta; dönüşte ise yaklaşık 24-25 derece sıcaklıkta klimasız 7,0. Volos'ta bulduğum bir benzinlikten litresi 1,62€'ya depo doldurdum ama adamlar geceleri benzinlikleri kapattıklarından gittiğim adanın dönüşünde gece vakti benzin bulmakta biraz zorluk çektim. 900 km civarı fıstık gibi ve fazla kalabalık olmayan otoban sürüşleri idi. Geri dönmek istemedim ama napalım burası da evimiz. :))

Yunanistan'a 2 sene önce gitmiştim ve yolları mükemmeldi. Adamlar aşmış :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul kocaeli arası 70km hızı geçmeden çok sıkıntılı durumlarda 90na çıkarak geldim 140km totalde yol :) Yakıttan çok memnun kaldım 3,8 yaktı :D

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
İstanbul kocaeli arası 70km hızı geçmeden çok sıkıntılı durumlarda 90na çıkarak geldim 140km totalde yol :) Yakıttan çok memnun kaldım 3,8 yaktı :D

Berat araca yaktırmamış koklatmışsın  005hihih

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Berat araca yaktırmamış koklatmışsın  005hihih

:D ֖ğrenci işi gidip geliyorum abi :) çok uzun mesafelerde sıkıyor ama kısa yerlerde sabredince çok az yakıyor. Toplu taşıma yerine kullanıyorum :D

onur.ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sabır gerektiren bir durum ama inanın ki çok daha zevkli oluyor. 100 km/h üstü ekstra dikkat gerektiriyor hele ki bayram tatili ise kendinizden çok başka şöförlere dikkat etmeniz gerekmekte adamlar sinyalsiz yola atlıyor emniyet şeridinden geçiyor daha neler neler ama ben 100 km/h CC ile sadece kamyon tır ve kamyonetleri sollayarak en sağ şeritte yoluma devam ettim. Taktım filmimi bacağımı da aldım altıma şark köşesi gibi film izle cips ye süper bir yolculuk yaptım :)