V E C T R A C ' Ler Buraya

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Turgay Abi, zevk meselesi tabi ama bu aracı aratır diye düşünüyorum prelude..:rolleyes:

Teşekkür ederim Serdar,
Yorumuna kesinlikle katılıyorum. Konfor olarak arada büyük uçurumlar var fakat zaten ikisi de ayrı segment araçlar. Yine de konfor konusunda tamamen haklısın yalnız prelude sevdası ben de çok eski. Zamanında sahip olmuştum ve ekonomik şartlar nedeniyle mecburen satmıştım. Şimdi tekrar sahip olmayı çok istiyorum ve hayırlısı diyorum. Yani prelude bir tutku, hatta kurduğum bir site var şu an hazırlık aşamasında... Bakalım zaman ne gösterecek...

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunu alsam mi acaba

+

bir de fotoğraftaki koltuk ısıtma düğmelerini nereden temin edebilirim arkadaşlar?
da08_1.jpg

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste tanesi 90 tl gibi bir rakama satılıyordu..Yoksa eğer izmir den getirtirler o da yoksa yurt dışından yine servis getirir fiyatı değişir mi bilmiyorum ama

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu alsam mi acaba

+

bir de fotoğraftaki koltuk ısıtma düğmelerini nereden temin edebilirim arkadaşlar?
da08_1.jpg

cylone olduğu için al gitsin giray. gerçi alayı fason üretimdir bunlarında :D
hem adam ben taktıracağım diyor. zorlasan 450 400 civarı bırakacak...

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm

Arkadaşlar merhaba
Arabamın yağ değişim zamanı yaklaşmakta bizim araçlar için tavsiye edeceğiniz bir yağ markası varmı ? genelde hep gm kullanıyorum 10 000 lik, fakat önerebileceğiniz extra ve daha olumlu bir marka varsa bilgi olarak verirseniz sevinirim. Ayrıca amortisör konusunda bizim araçlar için hangi marka daha iyi ben kısa zaman içerisinde amortisörleri değiştirmeyi düşünüyorum, ön sol amaortisör patlamış ustanın söylediğine göre içeriye gelen seslerden anladığım kadarıyla diğerleri de çok iyi değil. varsa tavsiyeniz ve paylaşırsanız sevinirim selamlar...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba
Arabamın yağ değişim zamanı yaklaşmakta bizim araçlar için tavsiye edeceğiniz bir yağ markası varmı ? genelde hep gm kullanıyorum 10 000 lik, fakat önerebileceğiniz extra ve daha olumlu bir marka varsa bilgi olarak verirseniz sevinirim. Ayrıca amortisör konusunda bizim araçlar için hangi marka daha iyi ben kısa zaman içerisinde amortisörleri değiştirmeyi düşünüyorum, ön sol amaortisör patlamış ustanın söylediğine göre içeriye gelen seslerden anladığım kadarıyla diğerleri de çok iyi değil. varsa tavsiyeniz ve paylaşırsanız sevinirim selamlar...
yağ 0-40 tam sentetik mobil 1 yağ kullanın. 20 25 bin yağ değiştirmeye gerek yok. 10-40 koydurmayın araçlarınıza opelin orjinal yağı 0-40 yağ.
amortisör ise monreo takın çok kaliteli. opelin süspansiyonu gibi çok sert değil ve yol tutuşunada etki etmiyor...

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim koyma

Slm arkadaşlar
buraya nasıl resim yükleyebiliriz bi kolay yolu varmı forumda okudum ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim,aracımın resimlerini yüklemek istiyorum...