Vdo Dayton CD 773 CD Mp3 Çalar Astra G üzerinde

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merakımdan soruyorum orjinal yazmışsınız yukarıda ama pek orjinal gelmedi bana çünkü orta konsolla hiçbir bütünlüğü yok orjinal demenizin sebebi nedir
Orjinal demesinin sebebi bence teybin hiç uğraştırmadan Opel arayüzleriyle uyum içinde olması. Almanca pek bilmem ama Opeller için bunu tavsiye ediyorlar sitelerde.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal demesinin sebebi bence teybin hiç uğraştırmadan Opel arayüzleriyle uyum içinde olması. Almanca pek bilmem ama Opeller için bunu tavsiye ediyorlar sitelerde.

normalde özellikle blaukpunt un birçok modelinde direksiyon kumandası kullanılabiliyor hatta bazı modellerinde yol bilgisayarı ekranıda kullanılıyor diye duymuştum onun için yukarıdaki mesajı yazdım

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde özellikle blaukpunt un birçok modelinde direksiyon kumandası kullanılabiliyor hatta bazı modellerinde yol bilgisayarı ekranıda kullanılıyor diye duymuştum onun için yukarıdaki mesajı yazdım

Eğer öyle bir model bulabilirsen ben ciddi ciddi düşünüyorum araçtaki cad400'ü. Başka bir teyp takıp ekranın kullanılmaması tuşların kullanılmamasını istemiyorum. Pioneer falan alsam iyi cihazlar ama araç üzerindeki görüntüsü hoşuma gitmiyor.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
walla aletin işlevi oldukça güzel. Fiyatı biraz çok gibi görünüyor bir de yurt dışı masrafı ıvırı zıvırı var. Sen gerçekten memnun musun? Anfi çıkışı falan var mı alette.
internette şöyle bir site buldum sanırım seninkinden.
http://www.navicd24.de/shop/catalog/product_info.php/products_id/885
evet ben de navishop24'ten aldım. anfi çıkışına bakmadım ama yok sanırım.
konsol bütünlüğü yok ama o direksiyon kumandası ve bilgi ekranından son ra üçüncü öncelikli olduğu için pek önemsemedim. pioneer teyplerden iyi durduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim.

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen teyp harici ses sisteminde bir değişiklik yaptın mı aracında?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Her şey orjinal. teyp harici değişiklik yapmadım