Vdo Dayton CD 773 CD Mp3 Çalar Astra G üzerinde

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi ekranının ve kumanda kontrolünün iptal olmaması çok güzel. Benimkinde iptal olmuştu. O zaman çok kötü oluyor. Hayırlı olsun Sami, güle güle kullan. Çok yakışmış ve en iyisini yapmışsın..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bilgi ekranının ve kumanda kontrolünün iptal olmaması çok güzel. Benimkinde iptal olmuştu. O zaman çok kötü oluyor. Hayırlı olsun Sami, güle güle kullan. Çok yakışmış ve en iyisini yapmışsın..

teşekkür ederim burakçığım

Hayırlı günlerde kullan.

teşekkürler

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Hayırlı olsun Sami abi, orjinal özelliklere sahip olup da mp3 çalması yeterince artı zaten. Üstüne ses kalitesi de daha iyimiş.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Sami abi, orjinal özelliklere sahip olup da mp3 çalması yeterince artı zaten. Üstüne ses kalitesi de daha iyimiş.

teşekkür ederim. evet ses oldukça kaliteli ama pioneer kadar değil. bu arada gerçekten ilkkez hıza uyumlu bir ses sistemiyle karşılaştım sdvc ayarını 3e alınca artan hızlarda ses belirgin şekilde yükseliyor. daha üst ayarlar rahatsız edici oluyor

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt pioneerde bu hıza duyarlı ses ozelligi olmaması kötü gerçekten.
orjinale alişinca farkını anliyorsunuz.. gerçekten yararlı birşey..
motor sesi çok fark ediyor. içerideki gürültü direk etkileniyor..

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan resmi görünce dikkatimi çekti bendede vectra b var üstünde cdr 500 var çıkarıp pioneer takmayı düşünüyorum ama bendede boşluk kalcakmı yanlarda

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan resmi görünce dikkatimi çekti bendede vectra b var üstünde cdr 500 var çıkarıp pioneer takmayı düşünüyorum ama bendede boşluk kalcakmı yanlarda

senin cdr'da sorun yoksa talip olabilirim.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merakımdan soruyorum orjinal yazmışsınız yukarıda ama pek orjinal gelmedi bana çünkü orta konsolla hiçbir bütünlüğü yok orjinal demenizin sebebi nedir