Vectra 1.9CDTI '06

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kardeş

sağolun

Allah kaza bela vermesin Mert.

O ne kibarlık öyle Caner :D

amin cümlemize :)

hayırlısı olsun, aldın arabayı bizim konuda ses yok, biz daha alamadık bea

2.0T zor bulunuyor abi, anca kelepir 21 22 ye alıp toplaman lazım ki o da ömründen ömür çalar.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun... Kazasiz belasiz cezasiz surusler...

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert; biraz geç oldu ama kardeşim kusur görme, pek giremedim 1-2 gündür..Maşallah, araç güzel..Yapılacak çok şey var..Alt yapı sunuyor hem motor hem de donanım anlamında..Gayet iyi işler çıkacaktır eğer üstüne düşersen...Bu motorun daha bir hayvani olanı var ki o da çift turbolusudur..Sadece 1 seri üretildi..2005 yılında...O da Lotus Omega lar gibi sınırlı sayıda piyasaya girmişti..O araçta da 212 hp ve 450 nm tork var..Yine 1.9 motora sahip ve 0-90 arası 6.5 sn ..Neden bundan söz ediyorsun diyebilirsin, plakayı görünce aklıma geldi (TwinTurbo) :) her türlü yürür bu araç..Tabi manuel olsaydı ayrı olurdu zevki..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert; biraz geç oldu ama kardeşim kusur görme, pek giremedim 1-2 gündür..Maşallah, araç güzel..Yapılacak çok şey var..Alt yapı sunuyor hem motor hem de donanım anlamında..Gayet iyi işler çıkacaktır eğer üstüne düşersen...Bu motorun daha bir hayvani olanı var ki o da çift turbolusudur..Sadece 1 seri üretildi..2005 yılında...O da Lotus Omega lar gibi sınırlı sayıda piyasaya girmişti..O araçta da 212 hp ve 450 nm tork var..Yine 1.9 motora sahip ve 0-90 arası 6.5 sn ..Neden bundan söz ediyorsun diyebilirsin, plakayı görünce aklıma geldi (TwinTurbo) :) her türlü yürür bu araç..Tabi manuel olsaydı ayrı olurdu zevki..

Lafı bile olmaz kardeşim, zaten senle beraber aldık arabayı :) Arabaya iyice kanım ısınırsa bahsettiğin twinturbo projesi için custom headers + 1 tane küçük boyutlu turbo gerekecektir. Otomatik şanzıman sorun çıkarır ise, manuel şanzımana döndürmeyi de düşünebilirim, gerçi şuan en büyük sorunu araba it gibi gidiyor ama gittiğini hissettirmiyor :) Manuel vites gibi vurdurma hissi yok, tabi vurdurmaya karşıyım:D :D :D Zaten olabildiğince uzun vadeye yayılır bu fikirlerin hayata geçmesi, annemin çok beğendiği 2013-2014 model Clio fiyatları düşüş gösterir ve onları kandırıp arabayı ellerinden alırsam çok daha mümkün olur bu projeler :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:23 ----------

Hayırlı olsun... Kazasiz belasiz cezasiz surusler...

Teşekkürler, Afyon şehir içi radarları kaldırılmış bir oh çekerek sürebiliyoruz ne mutlu ki :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
maşallah hayırlı olsun ençok beğendim araçlardan biri:)

o corsa c amma bağırıyor egsoz mu var onda

msahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun :) allahım kaza bela vermesin :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah hayırlı olsun ençok beğendim araçlardan biri:)

o corsa c amma bağırıyor egsoz mu var onda

Teşekkür ederim, corsa'da tam aksine egzo hattında ne varsa söküp atmışlar, belki turboyu bile sökmüşlerdir :p

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:48 ----------

heheh
araba almadan önce 3.2 bile bakıyodun :)

Sorma abi, temiz 1.6 bulmak işkence olmuştu, motor ufak az yakıyor diye tuvalete arabayla gitmişler, düşürülen kmler, haşat olmuş döşemeler cabası, aklıma geldikçe tiksiniyorum :D Bunu almasaydık allem kallem edip bir şekilde Kayseriden siya 3.2GTS i alacaktık, yakıt ve vergi konusunda aratmıyor GTS i zaten :D

[MENTION=2272]marikan[/MENTION] [MENTION=62273]msahin[/MENTION]
Teşekkür ederim :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bende valla 1.6 cok ii 1 tane design edition 2005 cok temiz var aklımı çeliyor 1.6 istemiyorum ama napalım bekliyorum