vectra 2004 elegance verilip 2008 mondeo alınırmı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaka mı bu 2004 dizel mondeo 15bin tl nerde var ? hemen alalım :confused:
zamanında o kasalara bakmıştım alıcı gözüyle gayet güzel araçlar ve makyajlı 2004 sonrası dizelleri trend 20-22 ghia 24-26 civarına bulunur ( pert veya 200bin km üstü değilse ) mümkünse abartmayalım

mümkünse abartaılım :) siz 15 bini getirin hemen pazarlıkla bunların hepsini 15 bine alırız zaten son sahibi olucağınız için oynaya oynaya 15 bine verirler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-49105973/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-konfor-arayanlara-triptronik-49038735/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-acil-satilik-43883790/detay/

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu örneklerin hepsi 2003 sonu makyajsız kasa mondeolar alt donanım ve yüksek km ve fiyatları da 18500 den başlıyor 15bin değil

O zaman her arabanın fiyattan 3000-4000 tl inelim pazarlıkla alırız diye böyle bir mantık olur mu ? resmen şaka gibi :kop: neredeyse şahinle takas edeceğiz

Opel kullanıyoruz diye opel fanatizmi yapmaya gerek yok ona bakarsak 2004 vectrada var 18500 e sizin mantığınızla onuda 15 e alırız :D

En alttaki 2-3 ilanı alıpta bak bu fiyat demeye gerek yok piyasası bellidir 200 tane ilan var nerdeyse eğer burdaki amacımız soru soranlara yardım etmekse yanlış yönlendirmeyelim
Ford bayisi değilim mondeo da kullanmıyorum onu övmek bana bir şey katmaz ama körü körüne opel fanatizmi yapmaya gerek yok gayet güzel araçlar

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki sayfadaki yazımda dedim zaten gayet mantıklı diye takas fanatiklik yapan bunu dermi.. benim yukardaki yazıyı yazmamın sebebi mondeo alınırmı değil tam aksine mondeo sahibinin neden vectra ile takas yapma isteğiydi buna bir açıklama getirmekdi..

sonuçda elindeki yeni mondeo yu vericek adamda vectra ile takas yapıyorsa aracını adamında bir bildiği var..

burda gerçeklerden bahsediyorum mondeonun ikinci eli yokdur.. kasası eskidimi iş biter.. en alttaki mesajlarla ilgisi yok 20 bin tl lik mondeo o fiyatlara alınır.. arayın oturun pazarlığa görürsünüz..

vectra da böyle bir şey olmaz en azından bu kadar düşüş olmaz.. bu piyasa ile alakalı bir şey ister kabul edin ister etmeyin.. bir vectra passat bmw mercedes bu araçların rantı primi ile mondeo aynı kefede aynı değerde değildir..

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mondeo'nun o kasası nedense hakettiği değeri bi türlü göremedi bizim insanımızdan. neden bu kadar uzaklar insanlar bu araca anlamıyorum. oysa gidişi olsun sürüşü olsun o kadar iyiki. viraj performansında o yıllarda üretilen aynı segmentteki araçlar arasında zirvede yer alıyor. tüm testlerde bmw 3 ve mercedes c'yi geçti (tekrar belirtiyorum aynı yıllarda üretilen modellerle yapılan kıyaslamada) ona rağmen ülkemizde bu aracın değeri ne yazık ki yok. yazık...

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin açından bakınca alınır gibi duruyorda, diğer taraf acaba neden daha düşük modelle takas istiyor acaba,gerçi üzerine farkta vereceksin ama araçta ciddi bir sorun olmasın iyice baktır ve araştır...
+1905 katılıyorum