vectra a radyatörr

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım su eksiltme yapıyordu bugün sanayide radyatörcü arkadaşa gösterdim radyatör değişmesi gerektiğini söyledi sorun ne dediğimde peteklerin kenarlarından artık sızdırma yapması nedeni ile olduğunu söyledi orjinal fabrikanın koyduğu radyatörmüş bırakta ömrü dolsun dedi usta :) buna antifiriz koyarsan direk bu kaçakların büyüyceğini söyledi 2 seçenek sundu 1 tane sıfır var elinde ama sadece 1-2 ezilme var 100 liraya takarım dedi bitane daha sıfır var tertemiz o daha çok içime sindi ama onada 150 lira fiyat çekti opel parçacıya sordum yan sanayi takma hariç 125 daha kalitelisi 175 lira dedi eğer başka bir yerlerde bildiğiniz daha uygun rakamlara kaliteli radyatör var ise siparişle yada istanbul içi olursa almayı düşünüyorum ilgilenen ve yardımcı olacak arkadaşlarıma abilerime şimdiden teşekkürü bir borç bilirim :)

34 TT 3357

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aluminyum radyatör ise fiyat normal.Uzun süre kullanacak isen bakır radyatör bakınmanı tavsiye ederim ama 100-150 ye bakır zor.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işimi görcek şekilde birşey olsun yeter yıllar boyunca kullanmam ben bu aracı kafam esince satarım taş patlasın 1 sene bilemedin 2 sene bincem çok kötüsü olsun istemiyorum 150 lira olan kafama yattı aslında 130 liraya pazarlık yapıp bağlatmayı düşünüyorum kenar kısımları plastik radyatörün

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işimi görcek şekilde birşey olsun yeter yıllar boyunca kullanmam ben bu aracı kafam esince satarım taş patlasın 1 sene bilemedin 2 sene bincem çok kötüsü olsun istemiyorum 150 lira olan kafama yattı aslında 130 liraya pazarlık yapıp bağlatmayı düşünüyorum kenar kısımları plastik radyatörün

Opellerin radyatörlarinin kenar kısımları hep plastik zaten.Kendi aracına bak oda öyledir.