Vectra B 2.5 CDX...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 veya 97 model tam bilmiyorum, Koyu yeşil renginde, 2.5 CDX, Sıfır motorlu(185.000de yapılmış) Şuan 192.000 km'de,Lpg'li genel olarak hatları ve iç döşemesi düzgün bir vectra var.
-Kampana ve diskler değişmek ister,
-Abs İptal edilmiş (bana göre çok sorun değil)
-Ön tamponda akıllı vida var (Kırılmış) değişmek ister.
-Pasta cila vs. gibi uygulamalar ister.
Tabii bunlar görünen masrafları,detayını henüz inceleyemedim.

Tahmini olarak 1000-1500 TL masraflı bir vectra,sizce kaç para eder ?
Bu kadar masraf yaptıktan sonra 6 ay binip sonra satmayı düşünsek Kaç paraya satılır?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Renk ve donanım örnek olması açısından bulduğum ilan ;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-takasli-masrafsiz-cdx-arayanlara-78931903/detay

Son düzenleme:

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) aynısı bende var yeşil manuel bendeki motor modifiyeli orjinal (satılık değil) tarafsız yorum duymak istiyosan 0532 668 20 73 ara anlatıyım sana..burdan bişeyler söylemek ayıp olur şimdi..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) aynısı bende var yeşil manuel bendeki motor modifiyeli orjinal (satılık değil) tarafsız yorum duymak istiyosan 0532 668 20 73 ara anlatıyım sana..burdan bişeyler söylemek ayıp olur şimdi..
Cevabınız için teşekkür ederim,ben zaten vectra aramak için açmadım konuyu.:)
Bir miktar alacağımız var araç sahibinden,arabasını satıyor.Üstüne para verip, aracı alıp toparlayıp satmak için düşündüm.Benim için önemli olan işi bilenlerin kaç paraya alıp kaç paraya satacağım hakkında bilgi vermesi.Açıkcası borcumu almak ve birazda binmek için düşünüyorum.
Teşekkürler.

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm tamam ozaman paranı al :) toplamayla işin içinden çıkamassın.. 14 e alsan 1,5 denilen masrafa 3 bin harcarsın 17 istersin 12 ye satarsın :)

Son düzenleme:

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yılı aşkın 98 model en sorunsuzundan v6 kullanıcısı olarak şunları söyleyebilirim...

1- yakıt ı düşünmeyeceksin .. min. şehir içi 35 kr yakar lpg de oda sakin kullanırsan ama sakin kullanmakta tabi zor motor sesini duydukça gaza gelirsin daha ilk çalışmadaki benzin tüketimini söylemedim haftada 120-140 km yol yaptım halde 40 - 60 tl arası lpg 20 tl de benzin koyuyordum..
2- motor u sağlamsa kolay kolay arıza çıkarmaz ancak arıza çıkarırsada kolay kolay düzen tutmaz iyi bir v6 ve elektronik bilgisi olan usta bulman gerekli
3- eğer aracı 6 ay sonra satacaksan bence pek düşünme ben elimden zor çıkardım çünkü.. 2.5 motor bana normal geliyor ama artık insanlara 1.6 motor bile vergi ve yakıt yönünden fazla gelmeye başladı..
4- piyasada 97-98 model orta temizlikte olanlar 12-14 arası 96 modeller 11-13 arası gidiyor.. eğer ellenmemiş hor kullanılmamışsada 14-18 arası gider diye düşünüyorum..

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm tamam ozaman paranı al :) toplamayla işin içinden çıkamassın.. 14 e alsan 1,5 denilen masrafa 3 bin harcarsın 17 istersin 12 ye satarsın :)

1 yılı aşkın 98 model en sorunsuzundan v6 kullanıcısı olarak şunları söyleyebilirim...

1- yakıt ı düşünmeyeceksin .. min. şehir içi 35 kr yakar lpg de oda sakin kullanırsan ama sakin kullanmakta tabi zor motor sesini duydukça gaza gelirsin daha ilk çalışmadaki benzin tüketimini söylemedim haftada 120-140 km yol yaptım halde 40 - 60 tl arası lpg 20 tl de benzin koyuyordum..
2- motor u sağlamsa kolay kolay arıza çıkarmaz ancak arıza çıkarırsada kolay kolay düzen tutmaz iyi bir v6 ve elektronik bilgisi olan usta bulman gerekli
3- eğer aracı 6 ay sonra satacaksan bence pek düşünme ben elimden zor çıkardım çünkü.. 2.5 motor bana normal geliyor ama artık insanlara 1.6 motor bile vergi ve yakıt yönünden fazla gelmeye başladı..
4- piyasada 97-98 model orta temizlikte olanlar 12-14 arası 96 modeller 11-13 arası gidiyor.. eğer ellenmemiş hor kullanılmamışsada 14-18 arası gider diye düşünüyorum..
Detaylı bilgiler için teşekkür ederim hepinize :)
Dediklerinize göre aracı hemen almam gerek o zaman,10 lira gibi alırım..Fazla fazlada 2000 Masrafı olsa maliyet 12.000 olur.O fiyatlara zararsız satarsam alıp binerimde hemen satmam.

Ayrıca 35 kuruş yakar demişsiniz,bende en az 55-60 kuruş yakar o araba.Hava filtresi falan takmışlar birde sesi çok güzeldi:D

Son düzenleme:

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D 10 liraya ideal al tabi.. ama şöyle bi sorun var o araba bağımlılık yapar..bende mesela şirketimin pick-up var isuzu D-max en dolusu gerek görünüş gerekse performans..ama akşam olsada opelle tura çıksam diye düşünüyorum..0-200 km 16 sn dikkat et bide ABS yokmuş durmaz o araba..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D 10 liraya ideal al tabi.. ama şöyle bi sorun var o araba bağımlılık yapar..bende mesela şirketimin pick-up var isuzu D-max en dolusu gerek görünüş gerekse performans..ama akşam olsada opelle tura çıksam diye düşünüyorum..0-200 km 16 sn dikkat et bide ABS yokmuş durmaz o araba..
Aynen,teşekkür ederim :D

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs yoksa vizeden gecemezsin iptal edilmişse