Vectra B Angel far

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar..
Şimdi arabanın farlarını değiştiricem CDX orjinal far buldum ama gördüğüm kadarıyla bu angel farlarda fena durmuyorda bu farla muayenede sıkıntı çıkıyormu? bilgisi olan yada muayeneye giren arkadaşlar bi fikir verirse sevinirim..

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayar tutmuyor, iyi aydınlatmıyor vs... gibi sorunlar başgösterebiliyor arkadaşların paylaştığına göre ama mercekler değişilerek iyi bir sonuç alınabiliyormuş.

kolay gelsin.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende buna benzer bi konu açtım ama(xenon far ile ilgili)pek aydınlatıcı bişey çıkmadı.arkadaşlar görüş bildirmiş hep takan yada deneyimi bilgisi olan açıklayıcı bi bilgi yok.Bu sitede yokmu ustalarımız motor olsun elektronik olsun açıkcası zayıf bu konuda opelim.net. ilgililerin dikkatine...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mercekli angel eye far kullandim bi yerde okumustum sonradan yapilan mercekli farlara normal halojen far takin diyorlar xenon ampul takmayi tavsiye etmiyorlar ayditlatmaya gelince: cesit cesit kalite kalite mercekler var ve bu tip farlarin ayditmasinin kotu olma nedenleri de su : 1-kalitesiz mercek ve mercegin icindeki malzemenin kalitesiz olmasi 2- xenon taktigimizda normal ampule gore cok isindigi icin mercegin icini de yakiyor is yapiyor ve bu de mercegin islevselligini bitiriyor alkima gelen nedenleri devrik cumlelerle anlatmaya calistim saygilar...