vectra b comfort aracıma yaptığım extralar

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyici aracınızın durumuna göre 150 -200 tl ortalama.
farlarda 2. el temiz bulursanız 300-600 tl arası.

BLACKNIGHT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptıklarını yakından takip ediyorum gerçekten çok beceriklisin.Ben göstergelerime ve ibreyi ledlerle donatsam yeter.Düşünüyorum fakat yapabilirmiyim bilmiyorum.

baycengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem bey merhaba sizinle telefonda da görüşmüştük ben istanbul dan cengiz bende yeni üye oldum çok güzel ve faydalı bilgiler ediniyorum sayenizde bu siteden
sormak istediğim hız sabitleyici yapmak için hangi parçayı almam gerek benim aracım vetra cdx 2001 model çıkmacılardan bulabilirmiyim
bir de arka yan camlara ve arka büyük cama son model arabalarda olan güneşlik sistemi takılamazmı o güneşlikler kapının içinden çıkıp yukarıya tutturuluyor böyle bir şey bizim araçlara olabirmi acaba...saygılar

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ethem bey merhaba sizinle telefonda da görüşmüştük ben istanbul dan cengiz bende yeni üye oldum çok güzel ve faydalı bilgiler ediniyorum sayenizde bu siteden
sormak istediğim hız sabitleyici yapmak için hangi parçayı almam gerek benim aracım vetra cdx 2001 model çıkmacılardan bulabilirmiyim
bir de arka yan camlara ve arka büyük cama son model arabalarda olan güneşlik sistemi takılamazmı o güneşlikler kapının içinden çıkıp yukarıya tutturuluyor böyle bir şey bizim araçlara olabirmi acaba...saygılar

slm.hoşgeldiniz. hız sabitleme ile ilgili konu var detayları oradan inceleyebilirsiniz.güneşlik işinede girmeyin camlar açılınca sıkıntı olduğunu duydum. kolay gelsin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ethem, otomatik şanzuman işine ne zaman el atacaksın :).

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
savaş abi senin için hallederiz ayıpettin :)