vectra b izolasyon

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah nazar degmesin:) ben vectramla ankara kirsehir arasinda 200 bastim klima acik arabada 5 kişi ve lpg ile 5000 devirde..arac 6500 devire dayiror kesici giriyor:rakir::rakir: sakin sakin gelirken c kasa vectra sekil yapmişti:maden::maden: sanirim 2000 cc gucunu bilmiyordu arkadas:D:D

Bugün bizimkilerle gözneye çıktık arabada ben dahil 4 kişiyiz o kadar ağırlık var düşün , gözne dediğimiz yerde toros dağlarına çıkıyorsun orada bir köy sürekli yol tırmanıyorsun yani Allah seni inandırsın o senin küçümsediğin yolda görüp yol vermediğin tınlamadığın corsa hepsini solladı rampada hepsinden yol istedi ve geçti :D :maden: Ben arabama fazlasıyla güveniyorum tamam düz yolda biraz hantal kalıyor oda turbosu yok ondan :cool:

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Orjinal konuya dönecek olursak;

Cam elyaf kullanın. Kolay kolay su geçirmez ve zaten çok yönlü izolasyon için tasarlanmış bir üründür.

Kullanırken ama mutlaka eldiven giyin, yoksa tüm gün kaşınırsınız :D

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bizimkilerle gözneye çıktık arabada ben dahil 4 kişiyiz o kadar ağırlık var düşün , gözne dediğimiz yerde toros dağlarına çıkıyorsun orada bir köy sürekli yol tırmanıyorsun yani Allah seni inandırsın o senin küçümsediğin yolda görüp yol vermediğin tınlamadığın corsa hepsini solladı rampada hepsinden yol istedi ve geçti :D :maden: Ben arabama fazlasıyla güveniyorum tamam düz yolda biraz hantal kalıyor oda turbosu yok ondan :cool:

yok ALLAH için kucumsemem corsayi cok begendigim ve vectrami satsam almayi dusundugum araclardan birisi..ancak cok sinir oldugum ve tahammul edemidigim yolda sagimdan gecilmesi ve makas atilmasi:mad:ALLAH ne verdiyse basip sagdan gecenin makas atanin tampona yapişiyorum:rakir::rakir: gecen gun işe giderken bir hyundai i 20 sanirim hafif rampa cikiyoruz:D ALLAH im nasil gidiyor o oyle adam sagimdan gecti sabah sabah sinir etti beni yapistim tampona ama erken birakti döndü baska yöne :mad: yani hiç beklemdigin bi arabadan oyle performans geliyor ki sasirip kaliyosu:(:(

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ALLAH için kucumsemem corsayi cok begendigim ve vectrami satsam almayi dusundugum araclardan birisi..ancak cok sinir oldugum ve tahammul edemidigim yolda sagimdan gecilmesi ve makas atilmasi:mad:ALLAH ne verdiyse basip sagdan gecenin makas atanin tampona yapişiyorum:rakir::rakir: gecen gun işe giderken bir hyundai i 20 sanirim hafif rampa cikiyoruz:D ALLAH im nasil gidiyor o oyle adam sagimdan gecti sabah sabah sinir etti beni yapistim tampona ama erken birakti döndü baska yöne :mad: yani hiç beklemdigin bi arabadan oyle performans geliyor ki sasirip kaliyosu:(:(

Valla i20 filan bilmem benim araç 1.4 fakat 100 beygir , çoğu B sınıfı araçta olmayan beygir bende var corsa sınıfı farklı markaların araçlarına bakarsan çoğu 85-90 en iyisi 95 beygirdir . Ben dediğim gibi sadece düz yolda , kırmızı ışık draglarında hantal kalıyorum onunda nedeni aracımda turbo besleme olmadığı için diğer arabalar gibi ani hızlanamıyorum , misal bugün mercedes e250 4matic vardı 2012 en son kasa , tamam şimdi biliyorum kafayımı yedin hiç corsayla o araba bir olurmu diyeceksin ama yanına kız arkadaşını atıp hava atanlara uyuz olduğum için gazı köklememe rağmen benim corsa gıdım gıdım hızlandı mercedes uçtu gitti bir anda , ama bendede turbo olsaydı sen o zaman görürdün asıl kapışmayı :cool:

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla i20 filan bilmem benim araç 1.4 fakat 100 beygir , çoğu B sınıfı araçta olmayan beygir bende var corsa sınıfı farklı markaların araçlarına bakarsan çoğu 85-90 en iyisi 95 beygirdir . Ben dediğim gibi sadece düz yolda , kırmızı ışık draglarında hantal kalıyorum onunda nedeni aracımda turbo besleme olmadığı için diğer arabalar gibi ani hızlanamıyorum , misal bugün mercedes e250 4matic vardı 2012 en son kasa , tamam şimdi biliyorum kafayımı yedin hiç corsayla o araba bir olurmu diyeceksin ama yanına kız arkadaşını atıp hava atanlara uyuz olduğum için gazı köklememe rağmen benim corsa gıdım gıdım hızlandı mercedes uçtu gitti bir anda , ama bendede turbo olsaydı sen o zaman görürdün asıl kapışmayı :cool:

aynen senin arabada turbo olsa kafayi yedirirsin arabaya :maden::maden: araba burnunu bi o tarafa bi bu tarafa atar:D:Dbende 530 d bmw ile kapişmaya kalktim ve aldim:rakir::rakir:ama tabii adam benimle kapişmadi:D:D arkadas gormus işiktan kalkarken beni aradi olum o motor sesi sendenmi geliyo o nasil ses die:maden::maden: 2.viteste 120 yaparsan cikiyo oyle sesler:):)

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa B 2000 model 14.16 v 90 bg lık hanımın aracıyla 200 görüyorum 307-206 polo clıo bı cogunu tokatlıyorum afyon denızlı arası duz otoban mısalı yolda gazın ustunde ayaga kalktım 2012 poloyla kapıştık ben 200 o 195 yol vermedı bagayı tamponuna değdiricem diye korktu sonunda çekildi geçtim şaşıyorum araca 2.vites 105 görüyor 1.4 araçtan beklenmedik tork ve hız 200 e de ogle aman aman zorlamıyor 180 e hemen 200 e az bı zaman sonra ulaşıyorum hemde bunlar sıralı lpg de oluyor.
kendi aracım 1.6 16v bora 220 gorucem diye afedersiniz kıcını yırtıyor benzınde corsada 1.6 olsa demekkı 240 gorucek şaşmamak elde değil
zaten tork ve güçte opel konfor sessizlik süspansiyon ve fren sisteminde volkswagen derim.

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa B 2000 model 14.16 v 90 bg lık hanımın aracıyla 200 görüyorum 307-206 polo clıo bı cogunu tokatlıyorum afyon denızlı arası duz otoban mısalı yolda gazın ustunde ayaga kalktım 2012 poloyla kapıştık ben 200 o 195 yol vermedı bagayı tamponuna değdiricem diye korktu sonunda çekildi geçtim şaşıyorum araca 2.vites 105 görüyor 1.4 araçtan beklenmedik tork ve hız 200 e de ogle aman aman zorlamıyor 180 e hemen 200 e az bı zaman sonra ulaşıyorum hemde bunlar sıralı lpg de oluyor.
kendi aracım 1.6 16v bora 220 gorucem diye afedersiniz kıcını yırtıyor benzınde corsada 1.6 olsa demekkı 240 gorucek şaşmamak elde değil
zaten tork ve güçte opel konfor sessizlik süspansiyon ve fren sisteminde volkswagen derim.
walla helal olsun corsa kardeşe:D 200 km az degil heleki bu corsa ise:sulanma: genelde sakin kullanirim ama duz yolu bulunca bende dayanamiyorum arac akip gidioyor:)

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen corsa b 2000 model bı arac için bı ayrıcalık galıba ama 200 de gıderken arac sagına ve soluna bakıyor acaba şöför bırakırsa dıreksıyonu nereye iniş yapsam diye:))

fatihatlica

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar madem yaptığınız son süratleri yazıyorsunuz bende yazayım babamın emaktar 1992 2.0 i gl vectra yerli üretim değil dışarıdan gelmeymiş.inşallah birgün videosunuda bilader gelince yüklerim pejo 206 gt ler ancak plakayı okur.aracın kadran 220 gösteriyor 220 yi geçiyor daha birde aşağı basıyor.bende şuan 2000 model cdx var hala babamın vectranın seriliğini yen arabamda göremedim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı abey allah inandırsın geçen bugatti veyron var, ışıklarda kalktık ben aldım. CMYLMZ101xbilmemkaç fundamentals e gitmeye hiç gerek yok, gülmekten sandalyeden düştüm ya :D Avcı palavrasına dönüyo iş, gerçekte hamsi tutar, başkasına orkinos yakaladım diye anlatır :D
4. vites 5500 devire kadar çıktım 170 ile seyrediyordu araç, her aracın gideceği maximum hız var, birde seyrettiği hızda yola tutunması var, clio sembol,fiesta,megane1,punto gibi araçlar 150 160 olunca uçmaya başlıyo, önce kendine dürüst olacan sonra devamı gelecek.
Milli boksörümüz sinan şamil sam a olan gücünüzle yumruk atmış olabilirsiniz, ya hissetmemiştir, ya da sizi umursamamıştır, bu durum sizin onu yendiğinizi ifade etmez ;)