Vectra b modifiye

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha bu iş zevk meselesi ama D segmenti bir arabada en güzel modifiye sıfır gibi gözükmesidir bence. bu masrafları aracın iç ve dış karoserini yenilemeye harcasaydın daha güzel bir araç çıkardı ortaya. aracın güzel duruyor ama belkide ilk aracım vectra olmasından dolayı bu şekilde modifiyeşer vectrada gözüme sıcak gelmiyor.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maaşallah çok güzel araba yaptığın eklentiler ise gayet güzel olmuş ne abartılı ne de çok sade orta karar olmuş :rakir: ALLAH kaza bela vermesin.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok memnunum kesinlikle vurma yapmıyor. ama spor amortisör şart. altı sürtmesi dışında bana hiçbir sıkıntısı olmuyor.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.

Bu apexiler için çok sert, zıp zıp zıplatıyor diyorlarda onun için sordum...
ben de 3.5 cm lik düşünüyorum.... 5 cm gözüm yemiyor...
teşekkürler cevap için...

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eibach daha iyi apexi'den bence. ön 3.5 ; arka 3 cm çökse gayet yeterli :)

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu apexiler için çok sert, zıp zıp zıplatıyor diyorlarda onun için sordum...
ben de 3.5 cm lik düşünüyorum.... 5 cm gözüm yemiyor...
teşekkürler cevap için...

şu an aracımın üzerindeki ön taraf apexi 7mm arka 5mm eğer yaşadığım şehrin yolları düzelirse birgün 9mm düşünüyorum yada coilover :D

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eibach daha iyi apexi'den bence. ön 3.5 ; arka 3 cm çökse gayet yeterli :)

3,5mm taktık ön tarafta teker çamurluk arası 4 parmak boşluk kaldı her iki markayı da kullandım ikiside güzel asıl yayın kalitesi 5mm reden sonra ortaya çıkıyor. 3.5 mm de anlaşılmaz

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maaşallah çok güzel araba yaptığın eklentiler ise gayet güzel olmuş ne abartılı ne de çok sade orta karar olmuş :rakir: ALLAH kaza bela vermesin.

Teşekkürler elimizden geldiğince birşeyler çıkartmaya çalıştık:)

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha bu iş zevk meselesi ama D segmenti bir arabada en güzel modifiye sıfır gibi gözükmesidir bence. bu masrafları aracın iç ve dış karoserini yenilemeye harcasaydın daha güzel bir araç çıkardı ortaya. aracın güzel duruyor ama belkide ilk aracım vectra olmasından dolayı bu şekilde modifiyeşer vectrada gözüme sıcak gelmiyor.

Dediğiniz gibi zevk meselesi. masraf olarak bakmıyorum eklentilere sadece hoşuma gitsin parası önemli değil. Yollarda gezen çok vectra b var arkadan baktığımda istetmeyi gördüğüm veya 4x4 jeep gibi duran. zevk olarak her tümsekte altı değecekmi korkusuyla bu arabaya binmek daha cazip geliyor. dediğiniz eklenti değil yenilemedir kısaca zaten onu hiç aksatmadan yapıyorum.