vectra b1 (97 cd) cruise control montajı

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan...tam tembel işi bişey yanlız :) düşün bide benim araç otomatik vites :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun tolga güle güle kullan :) bu arada yeni projem var yakında :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim.ben ayağımı sabit bir devirde tutamıyorum radar çok sorun oluyor ayrıca rahatlık ve yakıtı düşürmesi de çok iyi.bu arada vectra beni yine şaşırttı komple tesisat hazırmış

Serkan g

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR BUGÜN VECTRA B1 CRUİSE CONTROL MONTAJINI BİTİRDİM.yaklaşık 2 saat sürdü.araçta %100 tesisat orjinal olarak var 2 girişli fren müşürünü bile değiştirmeden tech 2 ile aktif etmeden araç direk tanıdı ve süper çalışıyor sistem
başta ethem abi ve cengiz abiye çok teşekkür ederim ethem abiyi bi ara mesaj yağmuruna tuttum :D abi şalter kafama takılmıştı tıs den detaylı bakınca zor da olsa çözdüm kerem kardeşime de teşekkürler ayrıca
konu dağılmasın ve arkadaşlara faydalı olsun diye ilk mesajımı güncelledim buyrun resimler

bu debriyaj müşürü soketi hazırdı direk taktım

bjzq3.jpg

kolu takıyoruz
bjzf2.jpg

ve motor montajını bitirip halatımızı yerine takıyoruz

bjzj5.jpg

bu fren şalterinin(müşür) resmi
bdlqv.jpg

evet cruise control motorunun soketi farklı açılardan.yerini bulamayan arkadaşlar için
bf6dp.jpg

bf6lj.jpg

bf6n6.jpg

bu da debriyaj şalterinin beyaz soketi
bf6s2.jpg

kolay gelsin arkadaşlar
Merhaba resimler malesef yok. Birde Cruise control motoru nerede acaba bulamadfım.

Serkan g

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
tolga soketin ucu siyah kapaklı olur ve amartisör tarafına doğru gövdeye takılı durur iyi bakman gerek.
Ethem bey 96 model VECTRA cd var simite cc tesisatı var. Yalnız motordaki soketi bulamadım