vectra beyin problemi

SEDAT YILMAZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba 2003 model otomatik vectra'm var aracın beyin problemi bazen 3000 deviri geçmiyo gaz yemiyo, 2 ay serviste kaldı araç bulamadılar en son beyin değişmesi gerek dendi ve çokda güzel bi para istediler, bu konuda yapılabilecek bişey varmı acaba bilgisi tecrübesi olan bi arkadaş varmı?

sedat yılmaz / 28
bursa
2003 opel vectra

chuqhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba 2003 model otomatik vectra'm var aracın beyin problemi bazen 3000 deviri geçmiyo gaz yemiyo, 2 ay serviste kaldı araç bulamadılar en son beyin değişmesi gerek dendi ve çokda güzel bi para istediler, bu konuda yapılabilecek bişey varmı acaba bilgisi tecrübesi olan bi arkadaş varmı?

sedat yılmaz / 28
bursa
2003 opel vectra

Bu kanıya nerden varmışlar.Beyinler tamir edilebiliyor. Hem motorda sorun varsa da 3000 i gecmez diye biliyorum belki öyle bir sorun vardır tanıdık olmadıkça ne olursa olsun illa birşey yaparlar.Benimde abs beyninde sorun cıkmıştı 3000 i gecmiyordu beyinin değişmesi gerek dediler sonra 150 liraya kendim yaptrdım. Yazılımdansa da yazılım yükleyen yerler var.Bence iyi bir araştırın.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bu kanıya nerden varmışlar.Beyinler tamir edilebiliyor. Hem motorda sorun varsa da 3000 i gecmez diye biliyorum belki öyle bir sorun vardır tanıdık olmadıkça ne olursa olsun illa birşey yaparlar.Benimde abs beyninde sorun cıkmıştı 3000 i gecmiyordu beyinin değişmesi gerek dediler sonra 150 liraya kendim yaptrdım. Yazılımdansa da yazılım yükleyen yerler var.Bence iyi bir araştırın.

vuruntu sensöründen de yapabilir ama beyin bozuksa beyin tamiri mümkün

chuqhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vuruntu sensöründen de yapabilir ama beyin bozuksa beyin tamiri mümkün

O zamanda arıza ışığı lambası yanması lazım. Ama bazı uyumsuz parcalar da yapabilir bunu hiç beklemediğin bir kablo bile. Beyinin tamiri vardır bence iyi bir elektrikci bulun siz abs beyin tamiri falan yapabilen. Onlar bu konlarda baya bilgililer sizin gibi kaç kişi gidiyor. Banada demişlerdi abs beynini değiştirmen lazım diye sadece oksitlenme olmuş düşünün opel dedi bunu. Onlar tamir bilmez cünkü değiştirme yaparlar. O yüzden bir elektrikciye gidin siz

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3000 deviri geçmeme olayı dizel c4 te başıma gelmişti. stop edip çalıştırdığımda düzelmişti. bilgisayara bağlayınca turbo vanasından demişlerdi ama bidaha sıkıntı çıkarmadı. sizinkinde problemi belirleyemiyosalar dedikleri gibi beyinde problem vardır bencede.

osti10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu geçen sene bende yaşadım beyini tamir ettirdim şimdi canavar gibi maşallah ama tamir eden yerin sağlam biyer olması lazım çok meziyetli bi iş çünkü

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Su anda benim arabada P0607 ECU arızası kodu veriyor ama arabada gorunen bi sıkıntı yok ne yapacam bilmiyorum