vectra-C 1.9 cdti- passat 1.9 tdi otomatik-toyota corolla 4D-4

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
opel vectra 1.9- volkswagen passat 1.9- toyota 4D-4 motor seceneği olan otomatik dizel alma düşüncem var önceliğim passat 2001 2004 arası opel vectra 2. seçeneğim ve birilerinin bu seferde toyota dene başın ağrımaz demesi ile 3. seçeneğim toyota max. 30 bin bütce ile araştırma yapıyorum passatı secme sebebim şu an kullandığım seat ta 1.9 passat motoru olmasından dolayı şeytan kulağına ne motor ne başka bişeyden sıkıntı yaşamadım. vectra b araçımdan çok dilim yandı onun için tereddüt içindeyim vectra c konusunda toyotada hadi bu seferde onu deneyelim mantığı ile seçeneklere ekledim sizce doğru şecenek hangisidir.,

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belkide kullandığımdan dolayı böle düşünüyorum bilmiyorum ama içlerinden en güzel bulduğum ve tercih passatın 1.9 tdı 130 luk olanından yana...birde yakıtı şehir içinde biraz daha uygun olsa...;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence de önceliği Passat'a vermen gerekir.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yol şöförü bir abimde var, 2003 passat TDI, sürekli dış kaynaklı yakıt kullanıyor ve normal bakımları dışında hiç birşey yapılmadı, en son gördüğümde 680 bin km deydi, sıkıntısız bir araç!

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
benimde %80 gönlüm passat %15 vectra %5 toyota birde ilanlara bakıyorum çoğu toyota araçlar hasar kayıtlı kazalı değişenli falan bu toyotada guvenlik zaafımı var sürücü zaafımı var pek anlamadım bir passat buldum içime sindi ama 5664 mesaj attım kırılma 100 carpma 922 tl hasarı mevcut hadi bunu geçtımde araçın 2010 yılı muayne verilerine göre 176 binde muayneye girmiş ilanda 150 bin km yazıyor birde böyle keklenmemek lazım sonuçta bu tarz arabalar için doğru bilinçli kullanıldıysa 150 bin 200 bin sorun değilde onu bulmak mesele

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ikisini birden al diyorsan o iş biraz zor abi ama passat ilk tercihim olmasına rağmen artısını eksisini bilmem gerek dizel otomatik araçlardan bahsediyoruz abi

hasanbicici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passadın toyoto dan daha konforlu olacağı kesin muayeneye kaç km girdiğini nasıl öğrendiniz

benimde %80 gönlüm passat %15 vectra %5 toyota birde ilanlara bakıyorum çoğu toyota araçlar hasar kayıtlı kazalı değişenli falan bu toyotada guvenlik zaafımı var sürücü zaafımı var pek anlamadım bir passat buldum içime sindi ama 5664 mesaj attım kırılma 100 carpma 922 tl hasarı mevcut hadi bunu geçtımde araçın 2010 yılı muayne verilerine göre 176 binde muayneye girmiş ilanda 150 bin km yazıyor birde böyle keklenmemek lazım sonuçta bu tarz arabalar için doğru bilinçli kullanıldıysa 150 bin 200 bin sorun değilde onu bulmak mesele

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker boşver passatı toyotayı ben şaka söyledim, al bir tane temizinden 2006 ve üzeri vectra c 1.9 cdti elegance bak keyfine. Opelci adam başka arabaya binse de zevk alamaz.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisini birden al diyorsan o iş biraz zor abi ama passat ilk tercihim olmasına rağmen artısını eksisini bilmem gerek dizel otomatik araçlardan bahsediyoruz abi

passatın otomatiğinden adam gibi kullanan birisi ise korkma...asıl manuel arabadan kork otomatik bir arabaya birşey olmaz...