Vectra C 2,0 T

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar baslıktada yazdıgım gibi sevdigimiz bi abimize bu aractan almayı düsünüyoruz nedir ne degildir kronik sorunları varmıdır en son kaç lira ya kadar alınır,ne kadar yakar bunları bilmedigimiz icin biraz soguk bakıyoruz ve sizlerden yardım istiyoruz

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilandaki araba fena değil ama bahsettiğinden biraz fazla yakar 240 kuruş lpg civarı.iboda var gts modeli sürekli biniyoruz. kronik bir sorun yok . ilandaki araç chiplenmiş yada turbo büyütülmüş normali 175bg dir. gidişi mükemmeldir. tek nefeste 200km çok rahat görüyor yok böyle bişey arabamdan soğuttu beni

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
kronik sorunlardan birini gösteriyim;

31710867igj.jpg

arka havalandırmanın altındaki çakmak kapağı en sinir olduğum sorunlardan biri. herkesin düşmüş ya:D
bizimki de birgün bi baktım yamuk duruyordu, yayı felan bozuldu sanıyordum, kapağı alttan çok ufak bir parça tutuyormuş, en ufak müdahalede yerinden çıkıyor. kaybetmesi çok kolay yani. böyle olduğunu anlar anlamaz japonla yapıştırmıştık:D

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com

5 yaşında ki araba 118.000 km'de. Bence çok.

Sene başına 15.000 km'den fazla yol yapmış araba alırken dikkatli olun bence.

Yani; 5 yaşında ki bir arabanın 75.000-80.000 arası yol yapmış olması normaldir. Yine de dikkatli olun. Fakat daha fazla yapmış arabalarda ekstra dikkatli olun.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
güzel bir araç fakat 2. elde değersiz vergiden dolayı, üzerinde turbo var her an sorun cıkrabilir, otomatik şanzuman alırsanız dikkat etmek lazım..

ama sürüş keyfi konfor ve yol tutuşu olarak mükemmel ;)

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et