Vectra c-2 alarm sistemi

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstatlarım merhabalar arabayı alalı 1 ayı geçti malum bilen arkadaşlarımız var aranızda fakat birşeyi bulamadım anlayamadım ben
benim arabada alarm varmı yokmu varsa niye hiç çalmıyor hassaslık ayarımı var nasıl yapılır yoksa yukarıda aynanın altında değişik şeyler var alarm gözü gibi olar ne işe yarıyor

bide orta ayna hafızaya alındımı kendi inip kalkıyor ya onu elle manuel mi ayarlıyoruz kendine ait bi dügmesi yokmu yani

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk resimdeki torpido ışıklarının şiddetini ayarlar aynadaki ışık sensörüdür ışık vurunca kararır alarm ise kapıyı çift kilitlerseniz devreye girer ön konsolda arka elektrikli perde düğmesinin üstündeki koşan adam düğmesi alarm düğmesidir

the İMAM

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk resimdeki torpido ışıklarının şiddetini ayarlar aynadaki ışık sensörüdür ışık vurunca kararır alarm ise kapıyı çift kilitlerseniz devreye girer ön konsolda arka elektrikli perde düğmesinin üstündeki koşan adam düğmesi alarm düğmesidir

the İMAM

gösterge degil torpido öylemi ? haza gösterge ışıklarına birşey olmuyordu :) ama niye torpidoya ayar koysun anlayamadımda nasıl bir amacı olabilir

çift kilitledigim zaman diger alarmlar gibi darbede filan çalarmı sireni filan varmı yani

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gösterge degil torpido öylemi ? haza gösterge ışıklarına birşey olmuyordu :) ama niye torpidoya ayar koysun anlayamadımda nasıl bir amacı olabilir

çift kilitledigim zaman diger alarmlar gibi darbede filan çalarmı sireni filan varmı yani

farketmez aslında yaw..gösterge ya da torpido ışıkları o düğmeye basınca geri gelir sağa sola çevirerek ışık şiddetini ayarlayabilirsin
alarmı da denemek istiyorsan kapıyı çift kilitle 5 dakika sonra falan anahtarla kapıyı aç nası ikaz verdiğini duyarsın

the İMAM

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farketmez aslında yaw..gösterge ya da torpido ışıkları o düğmeye basınca geri gelir sağa sola çevirerek ışık şiddetini ayarlayabilirsin
alarmı da denemek istiyorsan kapıyı çift kilitle 5 dakika sonra falan anahtarla kapıyı aç nası ikaz verdiğini duyarsın

the İMAM

benimkinde ayarlanmıyor ya dügme bozuk yada ben bi yerlerde bi hata yaptım o zaman :)

ok onuda öyle deneyip sonucu yazacam çok meraklandım valla sıcak olmasa arabanın yanına şimdi giderdim :)

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde bunların hiçbiri yok :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde bunların hiçbiri yok :)

hocam çok donanım çok arıza diyorlar en iyisi boş olanımı bilmem :D

bu arada alarmı denedim çalıştı sagolun bilgi için yanlız çalan sireni çok çirkin birşey :D

bide dün akşam şöye bir sorun oluştu evin önüne yanaştım 10 dk sonra tekrar çalıştırdım arbamı yol bilgisayarı sol far yanmıyor diye uyarı verdi baktım evet yanmıyor kapattım açtım far sensörünü kapattım açtım filan ama lamba yanmadı patladı herhalde dedim öylece bıraktım
sabah evin önünde lambayı açtım uyarı filan vermedi sonra baktım aracın lambaları sadece far sensörüye yanıyor elle yakamıyorum ama bu sefer far arıza vermiyor saglam ikiside yanıyır ama elimle yakmak için sis lambalarınıda açmam gerekiyor ????