Vectra C Günüdüz Farı Uygulaması DLR

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrblar ürünün Linkini vermiştim oradaki yetkili arkadaşı arıyarak istediğiniz boyutta yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum. bende sormuştum kısaltılabilirmi bu diye direk olarak kendimiz 5 li ürünü kısaltamıyoruz çünkü içerisinde kondansatorler olduğu için dediler.. Direk satın alınırken 3 lü 4 lü yapılır yapılırsa fakat ürünün arkaya doğru boyutu biraz büyük arkadaşlar sizin sis alanındaki uzun krom metalin arkası boşmu ?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krom çerçeveyi delmek yazık olur ya bence. Yine sis kapağı üzerine kromlu kısmın hemen altına olabilir diye düşünüyorum. Yani bende bir dönem drl düşünmüştüm en uygun yer orası gibi geliyordu.Çok alçakta sayılmaz bence yeni E serisininkiler aşağı yukarı o hizada.

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan ordası çok sıkıntılı ürün oraya sığmıyor diyeni boşver yüksekliği nerde ise o aralıkların 2 katı

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan ordası çok sıkıntılı ürün oraya sığmıyor diyeni boşver yüksekliği nerde ise o aralıkların 2 katı

hmm zaten aradığım gibi bişey bulamadığım için vazgeçtim bende :) Orijinal kaliteli ürünler var ama onlarda çok pahalı 300-500 TL lerde fiyatları..

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim kullandığım yerde kullanabilirsin hiç boşuna 300 500 Tl vermene gerek yok

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah diyelim yakışmıs:D hella nın var cok benzeri gecen baktım 500 tl bence cok fazla bu cok ideal

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle hella vs ürünlere dünya para ödemeye hifç gerek yok arkadaşlar... Beklenen tüm performansı her şekli ile veriyor... sadece iyi bir alana montaj yapmanız yetecektir...

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle hella vs ürünlere dünya para ödemeye hifç gerek yok arkadaşlar... Beklenen tüm performansı her şekli ile veriyor... sadece iyi bir alana montaj yapmanız yetecektir...

Ürün dediğiniz gibi gayet albenili duruyor.