Vectra c iç aydınlatmaya paralel ayna altı ışıklandırma

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uygulama yapmış olanlar vardır belki.aynaaltı led ışıklandırma yapmak istiyorum birçok örneği var yurtdışı forumlarda yada burada da yapan bir arkadaş vardı.elektrik bağlantısını tavan aydınlatmasından alıyorlar hep.tavan aydınlatmasına giden güç çıkışı sol içerdeki sigorta bölümünde varmı veya daha kolay bir yerde.tavanla uğraşmak istemiyorum daha kolay olmalı.kapılar ve aynaya montaj kısmı kolay, sadece tetikleme lazım.teşekkürler

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iç aydınlatmanın röleden çek

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte iç aydınlatma rölesini bulamadım

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kapıyı açık bırak sigorta kutusundaki rölelere dokun sıcak olan iç aydınlatmanınkidir.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet mantıklı bakayım bi.yurtdışı bir forumda şöför tarafı ayak bölgesinde bir sokette iki kablo tarif ediliyor kahve ve kırmızı onada bi bakacam.ilk boş anımda resimli bir şekilde paylaşırım millet boşuna tavandan elektrik çekmesin yazık

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta oralarla hıc ugrasma sofor tarafı sutun ıc bakalıtını sök bıde tavan lambasının orayı sök tavan lambasına gıden kabloyu bul dırekt ordan baglantı al ayak ısıklandırması ıcın ben hep oyle yapıyorum

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta oralarla hıc ugrasma sofor tarafı sutun ıc bakalıtını sök bıde tavan lambasının orayı sök tavan lambasına gıden kabloyu bul dırekt ordan baglantı al ayak ısıklandırması ıcın ben hep oyle yapıyorum
Bant şeklinde flex e benzeyen kablo kullanılıyor olmalı eski araçlarda kaldı onlar.yani mümkün değil gibi bişey onun aşagıya geldiği soket varsa olabilir de.o kadar dağıtmadan arabayı direk uç bilen vardır diye açtım konuyu.yoksa ben her türlü o tetikleme ucunu bulurum o ayrı.teşekkürler yinede dediğiniz yere bakacam bi