veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

Türkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markayı bırak USTAYA BAK

2004 OPEL VECTRAYA 10 GÜN ÖNCE LANDİ RENZO TAKDIRDIM. PİŞMAN OLDUM. SANA Bİ ŞEY DEYİMM Mİ MARKA HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL İNAN BANA USTA MÜHİM. ARABAYI SATACAM LANDİ RENZO TAKDIRDIM YOL BİLGİSAYARINDAN,ENJEKTÖR SESİNE, BENZİNDEN ROLANTİYE KADAR SORUNLAR, UCUZ DİYE GİTME 10 GÜNDÜR ÇEKDİĞİM SIDAYA ARABAYI VERİRİM İNAN. HEM BENZİN HEM TÜP YAKIYOR ARABA, OLMAZ DEME OLUYOR İŞDE.SI...DIM ARABANIN AĞZINA 30 KM ARABA ÇİZİK YOK SOĞUDUM YA.

schumi89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bnde bişi sormak istiorm bu hafta bizde taktırıcaz sıralı sistem...
ancak kafamda sorular var... bu gaz çıkış yerini tampon yerine görünmeyen biyere veya bagajın içinde bıraksak herhangi bi sorun oluo mu veya siz tampona mı koydunuz pek deldiresim gelmioda... en çok sıkıntı çektiğim noktada kapalı garajlara girememe bu doğru dimi alışveriş merkezlerinin kapalı garajlarına giremiorz heralde?

Türkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bnde bişi sormak istiorm bu hafta bizde taktırıcaz sıralı sistem...
ancak kafamda sorular var... bu gaz çıkış yerini tampon yerine görünmeyen biyere veya bagajın içinde bıraksak herhangi bi sorun oluo mu veya siz tampona mı koydunuz pek deldiresim gelmioda... en çok sıkıntı çektiğim noktada kapalı garajlara girememe bu doğru dimi alışveriş merkezlerinin kapalı garajlarına giremiorz heralde?

zaten vectralarda gizli oluyor tamponun içinde yedek tekerlek çıkıntısı olan saca vidalıyorlar adam olan ustalar bunu vidalı değilde punto tabancası ile mükemmel yapıyor bizim ustada çük gibi viadlarla yapmış aracıyın başında ol adam gibi ustaya yaptır en kötü markada olsa mühim değil. enjektörden manifolta giden HORTUMU kısa tuttur. MANİFOLTU DELEREKEN MOTOTRA PİSLİK KAÇIRIYORLAR FALAN FİLAN HAYIRLI OLSUN

Son düzenleme:

umitosman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

2 ay önce AStra aldım 2001 model ve alır almaz LPG taktırdım. Bedini marka...
Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım, yakıtı ş.içi 17 Ykr civarında.
Sadece ara sıra katalizör ışığı yanıyor ama servise birkaç kere sordum, LPG'de olduğu için sistemin hata verdiğini söylediler, çekişte veya seste hiçbir sorun yok.
Ama en önemlisi husus usta....
İyi usta bulduktan sonra her sorun çözülüyor...

schumi89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya tam anlayamadm neresi olduğunu görünüomu yani dıştan peki? bide kapalı otoparka girebiliomsnz?

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins

GOKSAR kardeş sen prinsmi taktırdın nasıl yakıt nasıl sorun varmı birde senden birşey isteyeçeğim mümkünse bana enjektör hartumun nereye taktırdığını bir fotorafını çekersen çok sevinirim mümkünse lütfen nasıl monte yapmışlar manifotun delindiği yeri bi fotorafını gösterirsen bende taktıraçağım