vectra c otomatik far ayarlama

3slymn2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımı alalı 1 hafta oldu vectra c 1.6 elegance
devir saatinin altında far işareti çıkıyor far işaretinin üzerinde yukarı aşağı ok işareti var bu ışık yandığı için farlar otomatik ayarlama yapmıyor farlarda bi sıkıntı yok benden önceki sahibi ampulun birini değiştirdim demişti ampul orjinal olmadığı zaman arıza ışığı yanarmı yada nasıl düzeltebilirim...

3slymn2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kimsenin başına gelmedimi böyle birşey yada bilen yokmu?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Üye tanıtım bölümünde kendinizi tanıtın..

Mesele far ayar motoru ile ilgili ya da far motoruna far içinde takılan 3 kablolu fişin temazsızlığı ile ilgili bir sorun olabilir..Parklar ve uzun hüzme ampülünün bulunduğu kapağı açtığınızda far motorunu görürsünüz..

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Üye tanıtım bölümünde kendinizi tanıtın..

Mesele far ayar motoru ile ilgili ya da far motoruna far içinde takılan 3 kablolu fişin temazsızlığı ile ilgili bir sorun olabilir..Parklar ve uzun hüzme ampülünün bulunduğu kapağı açtığınızda far motorunu görürsünüz..

Afl far alıp da ilgilenmiş olanlar kendini belli ediyorlar :) sana helal olsun kardeşim.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afl far alıp da ilgilenmiş olanlar kendini belli ediyorlar :) sana helal olsun kardeşim.

Sağol Cihan Abi; açık açık söyleyeyim ki zamanında çok sordum soruşturdum; kimse senin kadar nezaket gösterip ilgilenmemişti..Far sensörü ve afl konusunda kıymetli bilgilerin için tekrar çok teşekkürler ;)