vectra c üst kapak acılacak acil yardım

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac 2006 kasa x motor haraket halindeyken aniden güç kaybı oldu gaz yememe ve tekleme başladı arıza lambası ve asr lambası beraber yanık vaziyette şaşmaz san. gittim aracın 4, pistonun verimli çalışmadıgı veya subaplardan birinde erime veya eğilme oladuğunu söylediler 800 ile 1000ytl arası masraf cıkar dediler :eek:sineye cektik üst kapak acıldı 4, piston ekzos subabının kenarında erime olmuş üst kapak tornaya gitti buna gerek varmı yalnızca yalnızca subab deyişse olmazmıydı canım cok sıkıldı bu konuda bilgisi olan varsa valla cok sevinirim fiyat :confused: normalmi insan aracına çok tutkun olmayacak arkadaş ben kendi acımdan söylüyorum acayip :( arkadaşlar

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıbop yanmıs takım halde degısecek. kapakcı degıstırecek

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol arkadaşım ama fiyatı cok geldi yav bu subablar altın kaplamamı nedir

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde bu tip arızalar cok oluyormu günde 200 km yol yapan birisiyim
yarin aynı sorunla karşılaşma olasılığım yüksekmi arac 90binde km artıkca proplemler artacaksa yandım deyiştirme ve aracı yenileme gibi lüxsüm kesinlikle yok işler zaten kesat

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel iyidir idare etmelısın arada olur boyle seyler

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol ustam ama genede can sıkmamak mümkün deyil yarin olsun hayır olsun dedik bakacağız artık şehir içinde en rahat kullandığım geniş araç şimdiye kadar hiç üzmedi

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km kaçta?

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat kardeş aracım 87800km bugün aracın yanındaydım arac üst kapakcıdan geldi subablar deyişmiş motoru toplamaları 2 saat kadar sürdü bu arada triger set halinde deyişti rölantide çalışırken sallantılı çalışma 2500 ile 3000 devir arasında silkeleme kalmadı inanın motorun çalıştığı bile anlaşılmıyor elleri dert görmesin yasin ustamın;) ha bu arada radyo kanalları pek netcalışmıyordu sanki anten iyi cekmiyor gibi deyim radyoyada proğram attı bütün kanallar çok net abi bu işten anlayan ustaya can gurban şimdilik aklıma gelen bunlar yarin ola kafamız dinç ola :)

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, size maliyeti ne oldu? kazasız belasız binmek nasip olsun...

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maliyeti 1200 ytl triger yağ da dahil işcilik hepsi içerisinde yağı 0 40 mobil kullanıldı önceden 10 40 numara mobil kullanıyordum usta illaki 0 40 mobil kullanacaksın dedi yoksa subablara zarar vereme olasılığı (10 40) varmış