vectra c yardım

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamı üye otomobilleri kısmındada paylaştım 3 gün oldu alalı fakat ben kullanamadım bu arabayı kullanma kılavuzunda yazanları yol bilgisayarına yapıyorum olmuyopr :)

mesela klima yı eco moda alamıyormuyuz bunda yada nerden üfleyecegini belirleyemiyormuyuz hani olur ya baş gögüs ayak diye onları filan bulamadım valla yardım edin yıktım forumları ama kesin kati bi bilgide bulamadım

kalorifer tuşlarına hem basıyorum hem basılı tutuyorum hiçbir menü açılmıyor
gizli menüler varmış yapıyorum yapılajnları birşey olmuyor

benimkinde lastik sensörtü filan yomu onunla ilgili bilgisayarda hiç birbilgi yok

arabam c-2 elegance

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fan kademe ayar tuşuna basıp klimayla ilgili istediğin işlemi açılan menüden yapabilirsin.
gizli menü ve lastik sensörüde yok o arabada

the İMAM
'06 elegance

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
klima kontrol unitesinin uzerindeki dugmeye basinca menu acilacak... ordan her seyi yaparsin.

TPMS sizin araclarda yok, gizli menu icinse settings e basili tutunca (DONG sesi gelene kadar) aciliyordu ama yanlis bir bilgi vermeyelim vectra c kullanicilari soyler. C2 lerde CD30 oldugundan gizli menu var diye biliyorum...

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır hayır ortada olan büyük tuşa basınca ekranda menü açılır yine o tuşla menüde gezinip istediğin işlemi yapabilirsin
tuş fanın hızını ayarladığımız tuş...
gizli menü teyple alakalı cdc40 da olmuyor ama cdc40 opelin en iyi ses çıkışı olan teypdir
lastik sensörüde anlamadığım bir sebeple yok2005 lerde falan var ama bunlarda yok..
the İMAM
206 elegance

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima kontrol unitesinin uzerindeki dugmeye basinca menu acilacak... ordan her seyi yaparsin.

TPMS sizin araclarda yok, gizli menu icinse settings e basili tutunca (DONG sesi gelene kadar) aciliyordu ama yanlis bir bilgi vermeyelim vectra c kullanicilari soyler. C2 lerde CD30 oldugundan gizli menu var diye biliyorum...

evet opera cd 30 mu ne yazıyor
büyük dügmeyi diyorsan her türlü denedim hiçbirşey açılmmıyor :) düğme bozuk olabilirmi kafam ona takıldı şimdide

settings dügmesi var basınca o bi yerlere giriyor oda sadece ses dil ayarı yapıyor başka birşey yok onun harici çok sade bomboş hiçbirşeye yaramayan bi yol bilgisayarı var karşımda sadece anlık tüketim gösteriyor o kadar :) bide teyp açınca orayı gezebiliyon

hayır hayır ortada olan büyük tuşa basınca ekranda menü açılır yine o tuşla menüde gezinip istediğin işlemi yapabilirsin
tuş fanın hızını ayarladığımız tuş...
gizli menü teyple alakalı cdc40 da olmuyor ama cdc40 opelin en iyi ses çıkışı olan teypdir
lastik sensörüde anlamadığım bir sebeple yok2005 lerde falan var ama bunlarda yok..
the İMAM
206 elegance

iyi onu geçtik hadi ama o dügmeler hiçbir işe yaramıyor bende

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki düğme fan kademe ayarı yapıyor mu

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kademe ayarı yapıyor basınca menüye girmiyor ilginç valla
o zaman düğmede bi sıkıntı var gibi duruyor

the İMAM
'06 elegance

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kademe ayarı yapıyor basınca menüye girmiyor ilginç valla
o zaman düğmede bi sıkıntı var gibi duruyor

the İMAM
'06 elegance

yapma ya alır almaz başladımı sıkıntı yoksa :) kolay birşeymidir onu yapmak kim yapar nasıl yapar servise gitsem ne der offf