Vectra c yedek anahtar

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, aracımı ikinci el aldım ve alırken tek anahtar vardı. Yedek anahtar yapmak istiyorum. Geçen oğlum içinde kitli kaldı. Bu yüzden yedek şart diye düşünüyorum. Şimdi gelelim aklımdaki sorular. Anahtar götürdün mü çok yüksek fiyatlar veriyor. Bunun yerine opcom cihazı ile ve AliExpress de bizim araçlar için içi dolu yani chip li anahtar satılıyor. Bunu alsam opcom cihazı ile kopya anahtar yapabilir miyim. Yani bu özellik varmı. Eğer kesinlikle yapılır, ben yaptım diyorsanız. Bende alıp daha sonra nasıl yapılacağını araştırmak için yoğunlaşayım. Tşk ederim

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, aracımı ikinci el aldım ve alırken tek anahtar vardı. Yedek anahtar yapmak istiyorum. Geçen oğlum içinde kitli kaldı. Bu yüzden yedek şart diye düşünüyorum. Şimdi gelelim aklımdaki sorular. Anahtar götürdün mü çok yüksek fiyatlar veriyor. Bunun yerine opcom cihazı ile ve AliExpress de bizim araçlar için içi dolu yani chip li anahtar satılıyor. Bunu alsam opcom cihazı ile kopya anahtar yapabilir miyim. Yani bu özellik varmı. Eğer kesinlikle yapılır, ben yaptım diyorsanız. Bende alıp daha sonra nasıl yapılacağını araştırmak için yoğunlaşayım. Tşk ederim
Egerki arac anahtarla açılıp kapanmada sorun yoksa; imoblazerli kumandasiz ini 80/100 tl ye yapıyor lar..Imoblazer i anahtari sokup birkac manevrayla kodluyorlar cipler tek kodlamalik oluyor zaten..
Sadece kapiyi acsin aracin calistirmasa da olur dersen her hangi arac anahtari da cekebilen anahtarci yapar..20/25 tl ye.
Hem araci çalıştır sin hem kumandali olsun diyorsan parasi kumanda da patlıyor ..
Opcomla yapılmıyor yanlis bilmiyorsam hic duymadim..

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sadece kopya uç yaptırın..sadece kapıları açabilmek için.immo ve kumanda çalışırsa pahalıya malolur

Sony Z5 ile gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yedek anahtar esiminde idi oda memlekete gittigi bir zaman anahtari kaybettim..Sonra buldum ama is isten gecti..
60 tl ye 3. anahtar yaptirdim
Görüldüğü uzere arac çalışıyor.
f765e4a6328a4ef1e925a2002d62a085.jpg

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bilgi için çok tşk ediyorum. dediğiniz gibi sadece kapıyı açacak şekilde anahtar çektireyim. en uygun yolu bu gibi gözüküyor