vectra c1, 1.6 lpg li alıyorum. yardim.

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili forum üyeleri. 30bin tl civari alinacak araçlar icinde donanim ve kasa olarak en cokta vectra hosuma gitti ve arayis içine düştüm. bir kac tane vectra buldum. ilk arabamin olmasindan dolayi da biraz heyecan var :D
acemilik ve vectralardan anlamadigim içinde sizlere sormak istedim. sorum vectra alınır mi degil :)
- sorum şu vectra c1 2005 model buldum 230bin kmde. 180binde triger falan degisti dedi. ancak direksiyonu c2 kasadaki direksiyon dan. acaba 2005 sonlarında direksiyon mu değişti. yoksa direksiyon kullanan sahismi değiştirmiş. malum hava yastigi var icinde önemli bir parca. direksiyon orjinalmi degilmi nasil anlarim.
- vectra larda hararet sorunu varmi yaz günü oglen sıcağında 5 kisi ile sagin, dogan lar gibi rampada hararet yapıyor mu. herkes bundan bahsediyor.
-son sorumda vectrada nerelere dikkat etmem gerekli. tecrubeli arkadaslardan bildi istiyorum
nasipse persembe bakmaya gidip hosuma giderse alacagim

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada dün. araci. plakadan sorgulatmistim. sorguda arac vectra 2.0 cd yazıyordu. arac sahibine söyledim oda şaşırdı. ruhsatin resimlerini gönderdi. ruhsatta vectra 1.6 yaziyor 2005 model diye. sanirsam sisteme yanlis yazılmış

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 vektrayi tavsiye ederim ayni fiyata yakın. Sanırım alacağın araç iki kez rektrfe olmustur. Yada bir rektefe bir subap yapılmıştır. C alırsan ustalarla daha samimi olursun. B de ayni ama biraz daha iyi. Megane al.

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vectra c kasa temizini bulursan tadından yenmez.
Her arabanın olduğu gibi bu arabanın da câlişma sıcaklığı 90 derece. Eğer çok yükselirse soğutma sisteminde veya LPG ayarında sorun vardır. Onlarda halledilir şeyler.

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacagim arac vectra 1.6 elegance 2005 model.
satici elegance oldugunu söyledi. keza aracta koltuklarda tuş var vr bu sadece elegance modellerinde oluyormuş. birda makam perdeleri var.
ancak plakadan sorgulattigimda opel 2.0 cd yazıyordu. satici şaşırdı. ruhsatin resmini gönderdi. bende ruhsat bilgileri ile bandrol sorgulama yaptırdım. bu defada sorguda opel vectra confort yaziyordu. bunlardan hangisi dogru :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginç.comfort elegance ve cd yazması

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi