vectra cd-alfa romeo156-passat 1.8

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
arkadaşlar değerli araçım astra sw araçımı ankarada bir vatandaşa satmış bulunmaktayım kısmetse yarın gelip alacaklar.şimdi haliyle bir araç almak şart oldu bir müddettir kendi bütçem çapında araç araştırırken ki aklımda hep vectra var ama insanın gözüde ister istememez sağa sola kayıyor.bu kaymalar.sonuçunda 3 araç ön plana çıktı ilk favorim vectra b otomatik alfa romeo 156 passat1.8

http://www.sahibinden.com/opel_vectra_1998_model-08WQQaXQQ15191780WQQpXQQdisplayitem
http://www.sahibinden.com/183_000_k...selespeed-56WQQaXQQ23101891WQQpXQQdisplayitem
http://www.sahibinden.com/passat_1_...ahibinden-90WQQaXQQ23036713WQQpXQQdisplayitem

hangisini almak daha daha mantıklı olur ama yine söylüyorum vectra b favorim..

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın km. si çok hocam, alfa romeoyu da aile arabası olarak kullanmanız zor, çok dikkat çeker(sw kullandığınız için aile arabası olarak dedim) passat iyi gibi seçenekler arasında...

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alfanın parçaları pahalı diye biliyiyorum ama 3'ü arasında ben olsam Alfa alırım . Gerek görüntü,gerek performans . Diğerlerine göre daha diri ve modern durduğunuda belirtmek gerek . Passat sanki arkadan darbeli gibi geldi.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim..alfa romeo digerlerine bakinca iyi sonrasina passat..en sona vectrayi koyuyorum..tecih senin..bana sorarsan aslinda hepisi km olarak cok...
alacaksan acele etme sahibinden bul derim..temiz iyi bir araba..sonucta masraf cikarmasin..basin agrimasin

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeli yaştan dolayı ve kmden dolayı direk eledim.
sınıf farkında dolayı ilk tercihim passat olurdu.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
ama bana kalırsa illaki bu üçünden birisi olacaksa tabii ki passat olur, diğerleri nolmazzz, nolamazzz... düşünme bile, tabi harcayacak para ve vakit bolsa hobi amaçlı alınabilir diğer ikisi... ama passat ta fiyat olarak piyasanın altında. nedenini araştırmak lazım, GÜNEŞ YANIĞINDAN komple boyalı olabilir... :):) KEYFE KEDER yani... :):)

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Alfa başını ağrıtacaktır zaten ağrıtan bir otomobil olduğu için de fiyatı uygun varyatördü ön takımdı uğraşır durursun, Vectra ile Passat arasında karar vermelisin derim sanki passat biraz daha iyi gibi ama vectra daha performanslıdır

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra çok yaslı ve km si yüksek almfa deli araba ama içini dısı pek bilmiyorum bise söyleyemem ben olsak daha temizbi vectra bakarım