VECTRA CDX e turbo

hakiguner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

Slm Maden1907 öncelikle bende batıkent'te oturuyorum sonrasında birşeyler sorayım sana :D bende 2.5 v6 var buna "hp" için neler yapabilirim... yardımcı olabilirsen sevinirim...tşkler

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Maden1907 öncelikle bende batıkent'te oturuyorum sonrasında birşeyler sorayım sana :D bende 2.5 v6 var buna "hp" için neler yapabilirim... yardımcı olabilirsen sevinirim...tşkler

oyy 2.5 V6 mı ?? :D

Opel Garaja bi uğra derim.. şaşmaz hemen dibinde zaten.. orda daha detaylı bilgiler alabilirsin.. bende öğleden sonra uğramayı düşünüyorum tanışmış oluruz hem.. :cool:

hakiguner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orayla konuştum Almanya'dan yazılım gelecek inş.. 20hp artar dediler bu gün gelemem ama en yakın zamanda inş... tanışırız.

hakiguner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesle görüşecem :D batıkentte benim arabayı tanıyan çoktur şimdi ankara' ya açılmak istiyorum....daha sonra TÜRKİYE ...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:S hayırdır inşallah hayıırrddııır inşaaallaaahhh...

hakiguner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yavvv görüşecem derken teknik anlamda :D yoksa benden geçti diğer görüşmeler :D

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
haki bey mrb ben mehmet kemikkıranın sınıf arkadaşı bir cumartesi akşamı uğrayın cumhuriyete veya garaj a tanışalım türkiye'ye açılmanın yolu garajdan geçer dermişim.