vectra mı?passat mı?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9 CDTİ vectra bence passata o kadar para vermek gereksiz gidip e serisi alınır 2.el temiz

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu yalnış yerde modlar taşır nasıl olsa

yeni kasa olmasından dolayı passat ayrıca bana daha konforlu ve geniş gibi geldi buda kasanın yeni olmasından kaynaklanıyor ancak yedek parça olarak passat daha pahalı servis kalitesi ise al birini vur ötekine

bir arkadaş passatın yürüyen aksamından sikayet duymadım demiş okulda çok yakın arkadaşımın 2007 passatı var 30000 km de ki arabanın z-rot ları ve bir kaç parçası daha değişti ki bu arkadaş arabasına çok önem verir 35000 km de disk değişti araç otomatik olduğu için balata değişmesi normade disk değişmesi(eğilme varmış) bana acayip geldi diğer yandan passat da hiç problem yaşamayan kişilerde gördüm biraz şans işi ve kullanımla alakalı gibi

semih24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım,rahatlığı ve konforu isteyenler passat,sportif sağlamlık isyenler vectra düşünmeli...sert kullananların passatı seçmesi pek mantıklı gelmiyor.yanılıyor muyum......

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 vectra kasasını taşıyamıyo diye bir söylenti var ya bu çok komik onu tasarlayan mühendis aptal mı?? neymiş motor kasayı kaldıramıyormuş çok saçma wv nin yeni arabalarına bakar mısınız kaç motor kaç beygir

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat sınıfın lideri benim bildiğim geçen gazetede 2007nin en çok satan aracıydı o segmentte ama ben olsam vectra alırım nedeni ise 2003 -2004 dizel vectra 26000-28000 civarı alınırken passatın çok pahalı olması passata vereceğim parayla bmw alırdım

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Passat 1.8T Den Gerisini Salla Onun İcin Passat 1.8T ve Üstü

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çevremde passat vectra veya volkswagen opel konusu geçtiği zaman vw bir adım önde gibi bana göre ikisininde kalite olarak aman aman farklar yok ama ne yazıkki opellerimizin marka değerliliği ikinci el değerleri vwnin genel olarak altında örnek vectranın 1.6 elegance modelinin ikinci el fiyatına vw passatın en alt donanımını alabilirsiniz. Buda bir OPELci olarak beni rahatsız ediyor çevremdeki vwciler ayrı bi havalarda:mad:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 2,2 gts olursa passat fln kalmaz ortada.tabiki vectra mümkünse 1,6 olmasın...