vectra tcs off tuşu

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani benim tahminime göre 01 de TC olmaması araç donanımında mevcut olmasından olabilir..Çünkü mesela; bizim araçlar için 1.6 elegance larda esp+ mevcut ama ben istediğim zaman onu çıkarayım istediğim zaman kullanayım durumu yok...İstesek de istemesek de fonksiyondan çıkaramıyoruz..Ama performanslı versiyonlarda mesela 2.0 T ya da GTS versiyonlarında bu hak tanınmış..Neden çünkü spor bir otomobil..Tahminlerime göre de aynı prosedür Vectra B lerde de olmalı..Yani 2.5 Sportta ya da GT de var ama 100.yıl da ya da 2.0 CDX te model yılına göre yok..Yine aynı şekile GL lerde yok ama GLS yani 2.0 motorlu vectra b1lerde vardı..Bizim bundan önceki aracımız 00 cdx idi onda vardı..

Ancak şu da var; mesela acenta alınırken bu araçlar; ben koltuk ısıtma istiyorum dendiğinde deri koltukla birlikte gelen bir donanımdı, yani ekstra işaretlenen opsiyonel bir donanım mıydı TC,bu konu hakkında bilgim yok..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TC standart donanımdır. 2000 modellerde tc fabrika çıkışı iptal edilebilirken 2001 modellerde el ile iptal edemiyorsunuz. ancak alt yapı hazır benim bildiği. sadece bir tuş koymak yeterli oluyor. araştırmak gerek... Ethem abi'den yorum bekliyoruz.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TC standart donanımdır. 2000 modellerde tc fabrika çıkışı iptal edilebilirken 2001 modellerde el ile iptal edemiyorsunuz. ancak alt yapı hazır benim bildiği. sadece bir tuş koymak yeterli oluyor. araştırmak gerek... Ethem abi'den yorum bekliyoruz.

Tesisat yok ciğerim benim gördüğüm :) bende iptal edeceğim.Farklı projelerim var :)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 CDX lerde TC tuşu var ve iptal edilebilir, 2001 lerde yok iptal edilemez,
2000 CDX lerde f23 spor şanzıman var ( manuellerde ) 2001 lerde yok,
Bunları bilenler 2001 yerine bu nedenlerden 2000 CDX alırlar. Benim üç CDX im oldu üçü de 2000 modeldir.

alemci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 CDX lerde TC tuşu var ve iptal edilebilir, 2001 lerde yok iptal edilemez,
2000 CDX lerde f23 spor şanzıman var ( manuellerde ) 2001 lerde yok,
Bunları bilenler 2001 yerine bu nedenlerden 2000 CDX alırlar. Benim üç CDX im oldu üçü de 2000 modeldir.

Bak bu spor sanzuman ilgimi cekti 2000 lere biraz daa yaklastim saol

demodem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdede opel vectra 2000 cdx var tc tuşu var ama kapama tuşu yok üstüne bir kez daha bastığında hem açılıyor hemde kapanıyor bunu göstergedede görünüyor zaten
sizde tc tuşu hiç mi yok ama gösteeeye bi bakın derim