vectra tesisat

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arka kapı kolonlarını ıptal ettim arkada pioneer ovaller ön kapılarda kıcker compenent bagajdada bas var ve ses cok ıyı...

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapılara koycağım compenentler için ne önerirsin pioneer ve jbl arasında kaldım pioneerin tizleri yanıyomuş amfi bağlayınca jbl içinde orta diolar

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son bi soru sorim amfi olrak pioneer 944 mü yoksa jBL GTO 755.6 6 KANAL AMFİ mi ikisininde fiyatları aşağı yukarı aynı

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir konu başlığı açtım. Vibe se-k60 comp.lar için. Bunu bilen deneyen varmı diye. Aracımda JBL GTO 75.4 anfi ile önlerde JBL GTO 6507c comp. arkalarda pioneer oval kolon kullanıyorum. Nasıl yaparsam yapayım arkalar önden birazcık baskın çıkıyor. Bende rms değerlerine bakarak Vibe se-k60 comp. sipariş ettim. JBL GTO 6507c comp.larda anfinin gain ayarını pek açamıyorum açtığımda bozuyor rms si 70 w, Vibe se-k60 is 115 rms ye sahip. Bakalım ne olacak.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapılara koycağım compenentler için ne önerirsin pioneer ve jbl arasında kaldım pioneerin tizleri yanıyomuş amfi bağlayınca jbl içinde orta diolar

pionerin teyp ve ovaller harici bi bilgim yok pioneer hakkında jbl 6 kanal amfi işini hayli hayli görecektir....kicker yada infinty compenent leride araştır derim....

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede jbl ağır basıyo şimdilik 2 takım comp kullancam ilerde 1 tane bass bağlarsam 2 amfiye ihtiyaç olmasın yada değştirmek zorunda kalmim

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir düşüncen iyi ama baglıyacagın bas yetecek mı daha yuksek rms lerde bas baglamak istersen elindeki amfi yeterli olmayacaktır...

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeterya fazlasında gözümüz yok:) zamanında çok uğraşıtm habire daha iyisi olsun die ama artık istemem 25 yada 30 cmlik bile işimi görür oda compler iyi bas vermezse tatmin ederse basada gerek yok